Канікули у Берліні. Групова поїздка 2018
Інфомація про поїздку

Цього разу поїздка проходитиме під девізом “Панянкам – квіти, дітям – морозиво”, кожному – за інтересом 🙂

У “Знайки” досвід планування поїздок, які “заточені” під дітей, вже більше 10 років! Але зірки звели нас з професіоналами, які знаються на тому, що потрібно мамам дітей, щоб ті не відчували себе просто “супроводжуючими” на всіляких дитячих атракціях 🙂

Тому!

У співпраці з неймовірними дівчатами з проекту “Артдевичник” – подорожі, що відрощують крила ми розробили дві паралельні програми:
– для мам!
мистецька програма для жінок, які люблять “подорожі зі змістом”, зацікавлені в приємній і інтелігентній жіночій компанії, знаються на історії та мистецтві або тільки хочуть приєднатися до цього прекрасного світу під керівнитцвом досвідчених гідів і цікавих людей! Буде багато краси навкруги, піших прогулянок, атмосферних ресторанчиків і дівочих посиденьок!
– для дітей (та іх тат – а чого ж не взяти татка :)!
ми зібрали “найсмачніші” цікавинки для дозвілля дітей, які переплетені і пізнавальними заходами! Ви можете без вагань залишити вашу дитину з керівником від “Знайки”, який буде протягом всіх днів піклуватися і організовувати дітей. Зауважимо, що у програмі можуть приймати участь діти не молодше 6 рочків!
Отже, наша подорож! День 1
Наші учасники прибувають в прекрасне місто Берлін, оглядаються, селяться в готель Holiday Inn Express Berlin City Centre, знайомляться з керівниками групи і один з одним. 
День 2 9:00  - 13:00
МАМИ:
Наше знайомство з німецькою столицею ми почнемо з оглядової екскурсії по центру Берліна і його основних визначних пам`яток.
Ми прогуляємося старим містом – кварталом Ніколайфіртель і уявимо собі кипляче та вируюче життя жвавого торгового містечка, яким раніше був Берлін. Нам зустрінуться середньовічні трактири, будівля суду, перша в Берліні аптека. Далі пройдемося по мальовничій набережній річки Шпрее, де почуємо від нашого гіда захоплюючі легенди і міфи, якими наповнений старовинний квартал. Після цього вийдемо до старої церкви, яка названа на честь Миколи Чудотворця. Обов`язково зайдемо помилуватися її декором 13 століття.
Далі наш шлях буде лежати до площі Александерплатц, де стоїть церква Святої Марії і так звана Червона ратуша (головна ратуша міста), де засідає бургомістр Берліна. Ми помилуємося Фонтаном Нептуна і прогуляємося по красивому мосту Берліна – Шлоссбрюкке, де проходили королівські огляди і святкові паради.
Продовжимо нашу екскурсію ми прогулянкою відомим бульваром «Унтер ден Лінден», подивимося на найстаріший університет Берліну імені братів Гумбольдтом, в якому викладали 25 лауреатів Нобелівської премії!
Далі помилуємося красою найрозкішнішої площі міста, Жандарменмаркт, де стоять Французький, Німецький собори і Концертний зал.
Звичайно ж, відвідаємо візитні картки Берліна – Бранденбурзькі ворота та Рейхстаг.
ДІТИ:
Проводжаємо наших матусь у цікаву подорож містом і йдемо на зустріч з пригодою!
На дітей чекає екскурсія  “Всі медведики Берліну”
Сенс всієї екскурсії – пізнавальний, сподобається всім!
На нашій екскурсії ми з вами пройдемо знаменитими історичними вулицями німецької столиці і найкрасивішими площами Берліну, островом музеїв і набережною річки Шпрее, що проходить крізь весь історичний центр старого міста. А також побачимо всі основні історичні споруди та найстаріші церкви і собори Берліну. Ми почуємо бій годинника Червоної ратуші і побачимо як «тече час» у Водному годиннику Європа-Центру, спробуємо кращий берлінський шоколад і купимо сувенір на пам`ять, зануримося в особливу атмосферу німецької столиці – жваву, радісну і неповторну!
Пересуваючись містом від пункту до пункту, ми «назбираємо» по шляху велику кількість всіляких берлінських Медведиків – символів нашого міста, і з усіма зможемо зробити пам`ятні знімки! 
13:00  - 15:00
Зустрічаємось на обіді і ділимось враженнями та фото!
15:00  - 18:00
МАМИ:
Ми продовжимо наш насичений екскурсійний день відвідуванням двох найвідоміших музеїв берлінського Музейного Острову: Нового і Старого музеїв. Комплекс острову входить до списку Світової спадщини ЮНЕСКО
Будівля Нового музею, побудована в середині 19-го століття в стилі пізнього класицизму, вважається всесвітньо відомим зразком музейної архітектури. Експозиція музею розташовується на трьох поверхах і включає в себе:
– Єгипетський музей з колекцією папірусів, древніх саркофагів і, мабуть, найвидатнішим скарбом – бюстом неповторної цариці Нефертіті, який знайомий кожному з нас по тисячам репродукцій.
– Музей доісторичного періоду і ранньої історії, де перед нами постане одна з найбільших міжрегіональних археологічних колекцій Старого Світу.
– Етнографічний музей з експонатами доісторичного мистецтва, домашнім крамом, знаряддями полювання, а також ретельно відтвореними сценами відпочинку, занять і релігійних ритуалів древніх цивілізацій.
Ми також побачимо знаменитий і рідкісний артефакт, якому відведено цілий окремий зал музею – так званий берлінський Золотий Капелюх.
У Старому музеї ми познайомимося з унікальними творами мистецтва з Античного зібрання, які об`єднані в постійну експозицію «Античні світи: греки, етруски і римляни». Тут ми побачимо перші відомі людству кольорові портрети, яким близько двох тисяч років.
ДІТИ:
А на дітей чекає продовження пригод!
Ми навідаємося до Музею мініатюр, який знаходиться в знаменитій Берлінській телевежі на Олександерплац. Це такий собі міні-Берлін, де ми зможемо закріпити свої знання від вранішньої екскурсії і відчути себе справжніми Гуліверами в країні Ліліпутів!
Це практично повна копія центру Берліну в мініатюрі – маленькі будиночки, електрички і автобуси, що рухаються,  навіть мітинг біля Рейхстагу проходить! Змінюються день і ніч, періодично починає йти дощ. Ні, вода, звичайно не ллється на тендітні макетики, але в приміщенні відразу стає темно, немов небо затягнуло хмарами, починає гриміти грім, а в якості звукового оформлення ставлять звуки дощу. Тільки уявна злива проходить, знову починають щебетати пташки 🙂
19:00
Завершимо наш день ми вечерею в атмосферному ресторані, де відкриємо для себе різноманітність німецької кухні.
День 3 10:00  - 14:00
МАМИ:
Другий день нашого “арт-туру” ми почнемо в Берлінській картинній галереї – одному з провідних художніх музеїв Європи. Його колекція включає в себе шедеври світового живопису таких видатних майстрів, як Альбрехт Дюрер, Лукас Кранах, Боттічеллі, Рафаель, Тіціан, Караваджо, Босх, Брейгель, Петер Пауль Рубенс і Рембрандт.
ДІТИ:
А у наших маленьких мандрівників та татусів сьогодні зранку візит до Зоопарку!
Ви, мабуть, чули, що Берлінський ZOO є одним з найкращих зоопарків у світі і німці неймовірно їм пишаються!? Він займає перше місце по кількості різноманітних видів тварин! Зараз тут нараховується більше 13000 тварин, птахів, риб, які живуть на 35 гектарах парку!!!
То ж ми особисто в цьому переконаємось!
Звірі тут живуть привільно, для них створені умови, близькі до природніх: у пінгвінів і морських котиків басейни зі скелями, для морських птахів створений берег зі штучною хвилею, нічні звірі живуть майже в повній темряві і розглядати їх можна тільки з великими труднощами :), щоб не турбувати!
У дитячому зоопарку юні натуралісти можуть з рук погодувати кіз і овечок – за 20 центів в автоматі можна отримати жменю корму і пригостити ним місцевих тварин. Зрілі натуралісти, приготуйтеся до криків захоплення і небажанню йти додому!?
14:00  - 15:30

Вільний час, обід

15:00  - 19:00
МАМИ:
Після обіду на нас чекає унікальна екскурсія альтернативним Берліном. Гід проведе нас по маршруту, зазвичай не відомому заїжджому туристу. Пройдемося по місцях, де виступали Карл Лібкнехт і Роза Люксембург, а в наші дні кипить театральне життя Берліна. Заглянемо в потаємні дворики, прогуляємося по місцю найбільшого зосередження галерей у всій німецькій столиці. Відвідаємо один з наймодніших районів міста Пренцлауер-Берґ, зайдемо в культовий культурний комплекс Культурбрауерай, погуляємо Мауерпарком – улюбленим громадянами місцем для недільних пікніків і караоке. Дорогою послухаємо захоплюючу розповідь гіда про культурне життя міста, особливості берлінської публіки і дізнаємося ще безліч цікавих фактів.
ДІТИ:
А юні натуралісти продовжують знайомство з навколишньою фауною!
Вирушаємо до океанаріуму SeaLife!
Всього територія SeaLife займає 2 000 кв.м., тут безліч акваріумів з прісною і солоною водою, сотні видів риб та інших морських істот.
Одне з основних завдань роботи океанаріуму – екологічне виховання маленьких гостей, так що чимало уваги приділяється дитячим розвагам. Наприклад, деяких жителів комплексу дозволено чіпати :)). Є тут і збільшувальне скло, через яке цікаво розглядати риб. Нарешті, кожна дитина може відчути себе шукачем скарбів, взявши участь в грі «Знайди скарб» і розкопавши невеличкий приз.
А тепер – сюрприиииз!!!
Ви коли-небудь каталися в ліфті під водою, та й ще серех хижих риб? Ні? Тоді час завітати в унікальний SeaLife Aquadom, величезний циліндрийний акваріум, висота якого 16 метрів, а діаметр – 11,5 метрів!
І в ньому – двоповерховий ліфт, з якого можна “зсередени” поспостерігати за життям близько 1500 риб 97-ми видів!!!
День 4 9:00  - 17:00
МАМИ:
В останній день “арт-туру” ми вирушимо на екскурсію в сусіднє з Берліном місто Потсдам з його чудовими палацами. Шість парків міста, єдина в Європі “руська” колонія з хатами і Павичий острів також внесені до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.
Впродовж нашої екскурсії ми побачмо:
• Вражаючий своєю розкішшю палац Сансусі і прилеглий до нього однойменний парк, які ще називають “Північним Версалем”, де ми оглянемо Гостьовий палац, Китайський чайний будиночок, Оранжерею, картинну галерею, Голландський млин і церква миру.
• Прекрасний палац і парк Цеціліенхоф (місце проведення Потсдамської конференції в 1945 р – «Великої трійки»)
• Мармуровий палац, холодильна камера у вигляді Піраміди
• Стара міська площа, ратуша і міський палац
• Головна вулиця міста – Бранденбургерштрассе
• Голландський квартал
• “руська” колонія «Олександрівка»
• Потсдамські Бранденбурзькі ворота
ДІТИ:
Сьогодні ми відвідаємо Німецький технічний музей!
Неможливо навіть уявити, чого з техніки тут тільки немає!
Літаки, повітряні кулі, військова техніка, водний транспорт, залізничний транспорт, енергетика, хімічна та фізична промисловість, історія кінематографу, історична пивоварня :), комп`ютери та автоматизація, друкарство та виготовлення папіру, ювелірна промисловість, ткацтво, музей цукру і багато іншого!!!
Це насправді незабутні враження – від того різномаїття геніальних витворів технічного прогресу людства!
А ввечері, після того, як батьки і діти зберуться разом, пропонуємо завітати до Tropical Island – найбільшого у світі штучного критого «тропічного лісу» з пляжами, численними тропічними рослинами, безліччю плавальних басейнів и гірок, барів і ресторанів. Tropical Islands відкритий цілодобово :)!

 

 День 5 10:00  - 12:00
МАМИ:
Ми продовжимо наше знайомство з містом і відправимося в ще одну скарбницю Музейного Острова – Пергамський музей, що включає в себе три колекції: Античне зібрання, Музей ісламського мистецтва і Переднеазіатський музей. Тут ми побачимо різні експонати давньої монументальної архітектури, основними з яких є Пергамський вівтар, що вражає своїми масштабами і пишністю,  Ворота Мілетського ринку і Ворота Іштар з Вавилону.
Ще одним унікальним скарбом музею є привезена з Алеппо і відтворена до найдрібніших деталей кімната багатого купця з розписного дерева. Досвідчений гід-мистецтвознавець повідає нам в подробицях про їх хвилюючі історії!
ДІТИ:
Вирушаємо до Музею природознавства!
У цьому музеї міститься серйозна колекція останків різних істот, знайдених в Танзанії в 20-м столітті.
Мабуть, найцікавіші кістки, представлені в музеї це ті, що належать Бранхіозавру, який мав зріст 12,6 метрів. Це найвищий скелет динозавра в світі на даний момент, тому він був внесений до Книги рекордів Гіннеса.
І що ми там бачимо ще??
Тіранозавр Рекс!
Так-так, той самий, який в “Острові черепа” з Кінг-Конгом бився! У Музеї природознавства в Берліні стоїть у всій своїй красі! Єдиний в світі!
А ще зал з мінералами і з метеоритами!
Безліч інтерактивних екранів, кунсткамера, “астрономічний” зал, в якому вам в семихвилинному фільмі розкажуть про походження Всесвіту …
12:00  - 14:30

Зустріч сімей, вільний час, обід

15:00  - 17:00
МАМИ:
Після обіду ми відправимося в Музей Фотографії, де познайомимося з однією з найбільших колекцій робіт всесвітньо відомого fashion-фотографа Хельмута Ньютона. Для його найкрасивіших (і часто провокаційних) знімків позували знаменитості: моделі, музиканти, актори. Багато з них ми всі напевно бачили на сторінках Vogue та інших глянцевих журналів. Одна з основних перлин музею – фото-колекція Ньютона під назвою “Nudes”. Прекрасний музей для справжніх цінителів фотомистецтва і естетики.
ДІТИ:
А у дітей буде справжнє свято, бо ж вони вирушають у магазин-музей шоколаду Rittersport
І найголовніше – кожен зможе зробити плитку шоколаду зі своїм смаком і огорнути його в неповторну обгортку, виготовлену своїми руками!
Музей-магазин Bunte SchokoWelt на площі Жандарменмаркт перетворює Берлін у столицю шоколаду. Вже на вході ви відчуваєте неповторний шоколадний аромат, перед яким неможливо встояти, – на трьох поверхах площею в 1000 м² можна проявити себе у творчості, дізнатися багато нового і цікавого про шоколад, а також придбати вподобане ласощі
Під керівництвом педагогів діти зможуть створити свої власні шоколадні шедеври RITTER SPORT, вибрати інгредієнти і оформити упаковку. Крім того, вони дізнаються багато нового і цікавого про шоколад. Незабутня і радісна подія для дітей!
День 6
Повернення додому з незабутніми спогадами! 🙂
Вартість програми
Вартість програми – 350 євро з людини
Включені всі супроводжуючі, екскурсоводи та вхідні квитки.
Додатково оплачується:
– проїзд (автобус, авто, літак). Вартість авіа – від 96 євро з людини.
– готель в центральній частині міста, з дуже зручним транспортним сполученням, вартість – 570 євро за двомісний або трьохмісний номер (два дорослих з дитиною до 18 років) на 5 ночей зі сніданками!
– дорослий квиток у Tropical Island (26,5 євро)
– транспорт по місту, обіди-вечері і особисті витрати
– медичне страхування під час подорожі
Умови броні місця – передоплата 50 євро/людина.
Якщо Ви зацікавлені в цьому турі – будь ласка, заповніть форму нижче. Ми з Вами обов`язково зв`яжемося!
Зв'язок з менеджером:
З усіх питань, що стосуються поїздки, та для запису звертатися до менеджера
Як замовити?

  Записатися на




  Отримувати щотижневу інформацію про наші заходи



  я підтверджую політику конфіденційності цього сайту
  Бажаете залишити ваш вiдгук?
  Ваша email адреса не буде опублiкована

  Останнi вiдгуки:
  Світлана БрыльСпасибо за теплые слова!
  Світлана БрыльСпасибо!!! Мы вас тоже очень любим!
  AnnaБлагодаря исключительно вашей команде , отдых прошёл на Ура , Анимация Мега крутая , дети целый день заняты увлекающими играми и заданиями , а взрослые тем временем могут заниматься йогой с профессионалом этого дела . Большой Респект Диме Яценко и Георгию !!! P.S. А прогулки по сказочному лесу Вообще покорили мое сердце ❤️
  КристинаУже много лет путешествуем с клубом Знайка. Каждая поездка это незабываемые впечатления. Тихий, уютный и очень зелёный «Богольвар», жить у подножья горы под звуки ручья это чистая магия. «Редисон» в Буковели это незабываемый вид из номера, чистейший воздух, счастливые дети, которые целый день заняты и увлечены своими делами. Очень любим и обязательно поедем ещё!
  ЮлияПрекрасно провели время в Вене. Спасибо большое за заботу, организацию и впечатления наших деток. Концепция путешествий взрослые отдельно, родители отдельно— это сказка ?. Восхитительное наполнение детской программы) с квестами, музеями, зоопарком, живой музыкой и конечно ( первое место) облачение в королевские костюмы ??. Надеемся на скорую встречу.
  ТетянсПодорожі зі Знайкою - це завжди назвичайно цікава пригода! Відень - казковий, величний, надихаючий. А завдяки окремим програмам для дітей та дорослих ми мали можливість побачити його з різних боків. Цікаво та пізнавально для дітей, чудово для батьків?
  Світлана БрыльНадежда!!! Спасибо! Вы самая лучшая бабушка:)!!! Держим равнение!!!
  НадеждаДобрый день Знайка! Спасибо за невероятные каникулы в Берлине! Замечательная организация, расположение отеля и сам отель. Разумно спланированные экскурсии, и много увидели и не было суеты и беготни. Мише все "интересности" понравились т. е. вся программа. Для меня был постоянный инсайт. Я открыла совершенно новый Берлин. Отпали все стереотипы. Спасибо всем: Света, Даша, Таисия, Римма и конечно же Анна. Спасибо ВАМ. Спасибо всей нашей группе. До новых встреч новых путешествий. P.S. всем родителям и бабушкам с дедушками уже посоветовала Знайку.
  Світлана БрыльАня, большое спасибо за такие теплые слова! Очень счастлива знакомству и, надеюсь, будем видеться и вместе ездить и дальше! Большой привет Маше :)!
  АняСветлана спасибо Вам большое за поездку! Комфортный отель, очень удобная локация. Просто невероятно интересная, насыщенная программа для взрослых и для детей. Много ездили с дочкой, но я бы не смогла, даже зная места куда пойти, так грамотно организовать поездку( я в Берлине уже была пару раз и брала и экскурсию и гида, но в эту поездку совсем другими глазами увидела этот город).Просто замечательные гиды, знающие и любящие своё дело, а ведь именно от гида зависит наше восприятие экскурсии и что откладывается после. Мне очень понравилась поездка и дочка (9лет) тоже в восторге.это был для меня новый формат поездки, где отдельно взрослые и детские экскурсии и как же это интересно!Это и новые знакомства и новые друзья, для детей это очень важно). Мне тоже очень повезло познакомиться с очень приятными людьми! Ну конечно для себя время, чтобы отдохнуть или погулять по магазинам тоже нашлось:)) А это всегда приятно! Для тех, кто хочет знакомить деток с миром, с его странами и разнообразной культурой, очень рекомендую! Да и просто чтобы отлично провести каникулы или просто отдохнуть нужно ехать со Знайками:)Ведь такие поездки наполняют и оставляют приятнейшее послевкусие и много замечательных воспоминаний. Также огромное спасибо за сюрприз, который с Вашей помощью получают дети в конце поездки! Это действительно подарок который вызывает самые яркие, самые тёплые и радостные эмоции.
  Київ
  +380503814701
  svetlana.bryl@gmail.com

  Ми в Instagram