Київ, вул. Межигірська, 54, оф.17 (050) 381 4701 (098) 963 1455
Канікули у Берліні. Групова поїздка 2018
Інфомація про поїздку

Цього разу поїздка проходитиме під девізом “Панянкам – квіти, дітям – морозиво”, кожному – за інтересом 🙂

У “Знайки” досвід планування поїздок, які “заточені” під дітей, вже більше 10 років! Але зірки звели нас з професіоналами, які знаються на тому, що потрібно мамам дітей, щоб ті не відчували себе просто “супроводжуючими” на всіляких дитячих атракціях 🙂

Тому!

У співпраці з неймовірними дівчатами з проекту “Артдевичник” – подорожі, що відрощують крила ми розробили дві паралельні програми:
– для мам!
мистецька програма для жінок, які люблять “подорожі зі змістом”, зацікавлені в приємній і інтелігентній жіночій компанії, знаються на історії та мистецтві або тільки хочуть приєднатися до цього прекрасного світу під керівнитцвом досвідчених гідів і цікавих людей! Буде багато краси навкруги, піших прогулянок, атмосферних ресторанчиків і дівочих посиденьок!
– для дітей (та іх тат – а чого ж не взяти татка :)!
ми зібрали “найсмачніші” цікавинки для дозвілля дітей, які переплетені і пізнавальними заходами! Ви можете без вагань залишити вашу дитину з керівником від “Знайки”, який буде протягом всіх днів піклуватися і організовувати дітей. Зауважимо, що у програмі можуть приймати участь діти не молодше 6 рочків!
Отже, наша подорож! День 1
Наші учасники прибувають в прекрасне місто Берлін, оглядаються, селяться в готель Holiday Inn Express Berlin City Centre, знайомляться з керівниками групи і один з одним. 
День 2 9:00  - 13:00
МАМИ:
Наше знайомство з німецькою столицею ми почнемо з оглядової екскурсії по центру Берліна і його основних визначних пам`яток.
Ми прогуляємося старим містом – кварталом Ніколайфіртель і уявимо собі кипляче та вируюче життя жвавого торгового містечка, яким раніше був Берлін. Нам зустрінуться середньовічні трактири, будівля суду, перша в Берліні аптека. Далі пройдемося по мальовничій набережній річки Шпрее, де почуємо від нашого гіда захоплюючі легенди і міфи, якими наповнений старовинний квартал. Після цього вийдемо до старої церкви, яка названа на честь Миколи Чудотворця. Обов`язково зайдемо помилуватися її декором 13 століття.
Далі наш шлях буде лежати до площі Александерплатц, де стоїть церква Святої Марії і так звана Червона ратуша (головна ратуша міста), де засідає бургомістр Берліна. Ми помилуємося Фонтаном Нептуна і прогуляємося по красивому мосту Берліна – Шлоссбрюкке, де проходили королівські огляди і святкові паради.
Продовжимо нашу екскурсію ми прогулянкою відомим бульваром «Унтер ден Лінден», подивимося на найстаріший університет Берліну імені братів Гумбольдтом, в якому викладали 25 лауреатів Нобелівської премії!
Далі помилуємося красою найрозкішнішої площі міста, Жандарменмаркт, де стоять Французький, Німецький собори і Концертний зал.
Звичайно ж, відвідаємо візитні картки Берліна – Бранденбурзькі ворота та Рейхстаг.
ДІТИ:
Проводжаємо наших матусь у цікаву подорож містом і йдемо на зустріч з пригодою!
На дітей чекає екскурсія  “Всі медведики Берліну”
Сенс всієї екскурсії – пізнавальний, сподобається всім!
На нашій екскурсії ми з вами пройдемо знаменитими історичними вулицями німецької столиці і найкрасивішими площами Берліну, островом музеїв і набережною річки Шпрее, що проходить крізь весь історичний центр старого міста. А також побачимо всі основні історичні споруди та найстаріші церкви і собори Берліну. Ми почуємо бій годинника Червоної ратуші і побачимо як «тече час» у Водному годиннику Європа-Центру, спробуємо кращий берлінський шоколад і купимо сувенір на пам`ять, зануримося в особливу атмосферу німецької столиці – жваву, радісну і неповторну!
Пересуваючись містом від пункту до пункту, ми «назбираємо» по шляху велику кількість всіляких берлінських Медведиків – символів нашого міста, і з усіма зможемо зробити пам`ятні знімки! 
13:00  - 15:00
Зустрічаємось на обіді і ділимось враженнями та фото!
15:00  - 18:00
МАМИ:
Ми продовжимо наш насичений екскурсійний день відвідуванням двох найвідоміших музеїв берлінського Музейного Острову: Нового і Старого музеїв. Комплекс острову входить до списку Світової спадщини ЮНЕСКО
Будівля Нового музею, побудована в середині 19-го століття в стилі пізнього класицизму, вважається всесвітньо відомим зразком музейної архітектури. Експозиція музею розташовується на трьох поверхах і включає в себе:
– Єгипетський музей з колекцією папірусів, древніх саркофагів і, мабуть, найвидатнішим скарбом – бюстом неповторної цариці Нефертіті, який знайомий кожному з нас по тисячам репродукцій.
– Музей доісторичного періоду і ранньої історії, де перед нами постане одна з найбільших міжрегіональних археологічних колекцій Старого Світу.
– Етнографічний музей з експонатами доісторичного мистецтва, домашнім крамом, знаряддями полювання, а також ретельно відтвореними сценами відпочинку, занять і релігійних ритуалів древніх цивілізацій.
Ми також побачимо знаменитий і рідкісний артефакт, якому відведено цілий окремий зал музею – так званий берлінський Золотий Капелюх.
У Старому музеї ми познайомимося з унікальними творами мистецтва з Античного зібрання, які об`єднані в постійну експозицію «Античні світи: греки, етруски і римляни». Тут ми побачимо перші відомі людству кольорові портрети, яким близько двох тисяч років.
ДІТИ:
А на дітей чекає продовження пригод!
Ми навідаємося до Музею мініатюр, який знаходиться в знаменитій Берлінській телевежі на Олександерплац. Це такий собі міні-Берлін, де ми зможемо закріпити свої знання від вранішньої екскурсії і відчути себе справжніми Гуліверами в країні Ліліпутів!
Це практично повна копія центру Берліну в мініатюрі – маленькі будиночки, електрички і автобуси, що рухаються,  навіть мітинг біля Рейхстагу проходить! Змінюються день і ніч, періодично починає йти дощ. Ні, вода, звичайно не ллється на тендітні макетики, але в приміщенні відразу стає темно, немов небо затягнуло хмарами, починає гриміти грім, а в якості звукового оформлення ставлять звуки дощу. Тільки уявна злива проходить, знову починають щебетати пташки 🙂
19:00
Завершимо наш день ми вечерею в атмосферному ресторані, де відкриємо для себе різноманітність німецької кухні.
День 3 10:00  - 14:00
МАМИ:
Другий день нашого “арт-туру” ми почнемо в Берлінській картинній галереї – одному з провідних художніх музеїв Європи. Його колекція включає в себе шедеври світового живопису таких видатних майстрів, як Альбрехт Дюрер, Лукас Кранах, Боттічеллі, Рафаель, Тіціан, Караваджо, Босх, Брейгель, Петер Пауль Рубенс і Рембрандт.
ДІТИ:
А у наших маленьких мандрівників та татусів сьогодні зранку візит до Зоопарку!
Ви, мабуть, чули, що Берлінський ZOO є одним з найкращих зоопарків у світі і німці неймовірно їм пишаються!? Він займає перше місце по кількості різноманітних видів тварин! Зараз тут нараховується більше 13000 тварин, птахів, риб, які живуть на 35 гектарах парку!!!
То ж ми особисто в цьому переконаємось!
Звірі тут живуть привільно, для них створені умови, близькі до природніх: у пінгвінів і морських котиків басейни зі скелями, для морських птахів створений берег зі штучною хвилею, нічні звірі живуть майже в повній темряві і розглядати їх можна тільки з великими труднощами :), щоб не турбувати!
У дитячому зоопарку юні натуралісти можуть з рук погодувати кіз і овечок – за 20 центів в автоматі можна отримати жменю корму і пригостити ним місцевих тварин. Зрілі натуралісти, приготуйтеся до криків захоплення і небажанню йти додому!?
14:00  - 15:30

Вільний час, обід

15:00  - 19:00
МАМИ:
Після обіду на нас чекає унікальна екскурсія альтернативним Берліном. Гід проведе нас по маршруту, зазвичай не відомому заїжджому туристу. Пройдемося по місцях, де виступали Карл Лібкнехт і Роза Люксембург, а в наші дні кипить театральне життя Берліна. Заглянемо в потаємні дворики, прогуляємося по місцю найбільшого зосередження галерей у всій німецькій столиці. Відвідаємо один з наймодніших районів міста Пренцлауер-Берґ, зайдемо в культовий культурний комплекс Культурбрауерай, погуляємо Мауерпарком – улюбленим громадянами місцем для недільних пікніків і караоке. Дорогою послухаємо захоплюючу розповідь гіда про культурне життя міста, особливості берлінської публіки і дізнаємося ще безліч цікавих фактів.
ДІТИ:
А юні натуралісти продовжують знайомство з навколишньою фауною!
Вирушаємо до океанаріуму SeaLife!
Всього територія SeaLife займає 2 000 кв.м., тут безліч акваріумів з прісною і солоною водою, сотні видів риб та інших морських істот.
Одне з основних завдань роботи океанаріуму – екологічне виховання маленьких гостей, так що чимало уваги приділяється дитячим розвагам. Наприклад, деяких жителів комплексу дозволено чіпати :)). Є тут і збільшувальне скло, через яке цікаво розглядати риб. Нарешті, кожна дитина може відчути себе шукачем скарбів, взявши участь в грі «Знайди скарб» і розкопавши невеличкий приз.
А тепер – сюрприиииз!!!
Ви коли-небудь каталися в ліфті під водою, та й ще серех хижих риб? Ні? Тоді час завітати в унікальний SeaLife Aquadom, величезний циліндрийний акваріум, висота якого 16 метрів, а діаметр – 11,5 метрів!
І в ньому – двоповерховий ліфт, з якого можна “зсередени” поспостерігати за життям близько 1500 риб 97-ми видів!!!
День 4 9:00  - 17:00
МАМИ:
В останній день “арт-туру” ми вирушимо на екскурсію в сусіднє з Берліном місто Потсдам з його чудовими палацами. Шість парків міста, єдина в Європі “руська” колонія з хатами і Павичий острів також внесені до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.
Впродовж нашої екскурсії ми побачмо:
• Вражаючий своєю розкішшю палац Сансусі і прилеглий до нього однойменний парк, які ще називають “Північним Версалем”, де ми оглянемо Гостьовий палац, Китайський чайний будиночок, Оранжерею, картинну галерею, Голландський млин і церква миру.
• Прекрасний палац і парк Цеціліенхоф (місце проведення Потсдамської конференції в 1945 р – «Великої трійки»)
• Мармуровий палац, холодильна камера у вигляді Піраміди
• Стара міська площа, ратуша і міський палац
• Головна вулиця міста – Бранденбургерштрассе
• Голландський квартал
• “руська” колонія «Олександрівка»
• Потсдамські Бранденбурзькі ворота
ДІТИ:
Сьогодні ми відвідаємо Німецький технічний музей!
Неможливо навіть уявити, чого з техніки тут тільки немає!
Літаки, повітряні кулі, військова техніка, водний транспорт, залізничний транспорт, енергетика, хімічна та фізична промисловість, історія кінематографу, історична пивоварня :), комп`ютери та автоматизація, друкарство та виготовлення папіру, ювелірна промисловість, ткацтво, музей цукру і багато іншого!!!
Це насправді незабутні враження – від того різномаїття геніальних витворів технічного прогресу людства!
А ввечері, після того, як батьки і діти зберуться разом, пропонуємо завітати до Tropical Island – найбільшого у світі штучного критого «тропічного лісу» з пляжами, численними тропічними рослинами, безліччю плавальних басейнів и гірок, барів і ресторанів. Tropical Islands відкритий цілодобово :)!

 

 День 5 10:00  - 12:00
МАМИ:
Ми продовжимо наше знайомство з містом і відправимося в ще одну скарбницю Музейного Острова – Пергамський музей, що включає в себе три колекції: Античне зібрання, Музей ісламського мистецтва і Переднеазіатський музей. Тут ми побачимо різні експонати давньої монументальної архітектури, основними з яких є Пергамський вівтар, що вражає своїми масштабами і пишністю,  Ворота Мілетського ринку і Ворота Іштар з Вавилону.
Ще одним унікальним скарбом музею є привезена з Алеппо і відтворена до найдрібніших деталей кімната багатого купця з розписного дерева. Досвідчений гід-мистецтвознавець повідає нам в подробицях про їх хвилюючі історії!
ДІТИ:
Вирушаємо до Музею природознавства!
У цьому музеї міститься серйозна колекція останків різних істот, знайдених в Танзанії в 20-м столітті.
Мабуть, найцікавіші кістки, представлені в музеї це ті, що належать Бранхіозавру, який мав зріст 12,6 метрів. Це найвищий скелет динозавра в світі на даний момент, тому він був внесений до Книги рекордів Гіннеса.
І що ми там бачимо ще??
Тіранозавр Рекс!
Так-так, той самий, який в “Острові черепа” з Кінг-Конгом бився! У Музеї природознавства в Берліні стоїть у всій своїй красі! Єдиний в світі!
А ще зал з мінералами і з метеоритами!
Безліч інтерактивних екранів, кунсткамера, “астрономічний” зал, в якому вам в семихвилинному фільмі розкажуть про походження Всесвіту …
12:00  - 14:30

Зустріч сімей, вільний час, обід

15:00  - 17:00
МАМИ:
Після обіду ми відправимося в Музей Фотографії, де познайомимося з однією з найбільших колекцій робіт всесвітньо відомого fashion-фотографа Хельмута Ньютона. Для його найкрасивіших (і часто провокаційних) знімків позували знаменитості: моделі, музиканти, актори. Багато з них ми всі напевно бачили на сторінках Vogue та інших глянцевих журналів. Одна з основних перлин музею – фото-колекція Ньютона під назвою “Nudes”. Прекрасний музей для справжніх цінителів фотомистецтва і естетики.
ДІТИ:
А у дітей буде справжнє свято, бо ж вони вирушають у магазин-музей шоколаду Rittersport
І найголовніше – кожен зможе зробити плитку шоколаду зі своїм смаком і огорнути його в неповторну обгортку, виготовлену своїми руками!
Музей-магазин Bunte SchokoWelt на площі Жандарменмаркт перетворює Берлін у столицю шоколаду. Вже на вході ви відчуваєте неповторний шоколадний аромат, перед яким неможливо встояти, – на трьох поверхах площею в 1000 м² можна проявити себе у творчості, дізнатися багато нового і цікавого про шоколад, а також придбати вподобане ласощі
Під керівництвом педагогів діти зможуть створити свої власні шоколадні шедеври RITTER SPORT, вибрати інгредієнти і оформити упаковку. Крім того, вони дізнаються багато нового і цікавого про шоколад. Незабутня і радісна подія для дітей!
День 6
Повернення додому з незабутніми спогадами! 🙂
Вартість програми
Вартість програми – 350 євро з людини
Включені всі супроводжуючі, екскурсоводи та вхідні квитки.
Додатково оплачується:
– проїзд (автобус, авто, літак). Вартість авіа – від 96 євро з людини.
– готель в центральній частині міста, з дуже зручним транспортним сполученням, вартість – 570 євро за двомісний або трьохмісний номер (два дорослих з дитиною до 18 років) на 5 ночей зі сніданками!
– дорослий квиток у Tropical Island (26,5 євро)
– транспорт по місту, обіди-вечері і особисті витрати
– медичне страхування під час подорожі
Умови броні місця – передоплата 50 євро/людина.
Якщо Ви зацікавлені в цьому турі – будь ласка, заповніть форму нижче. Ми з Вами обов`язково зв`яжемося!
Зв'язок з менеджером:
З усіх питань, що стосуються поїздки, та для запису звертатися до менеджера
Як замовити?
Записатися на
Отримувати щотижневу інформацію про наші заходия підтверджую політику конфіденційності цього сайту
Бажаете залишити ваш вiдгук?
Ваша email адреса не буде опублiкована

Останнi вiдгуки:
Світлана БрыльНадежда!!! Спасибо! Вы самая лучшая бабушка:)!!! Держим равнение!!!
НадеждаДобрый день Знайка! Спасибо за невероятные каникулы в Берлине! Замечательная организация, расположение отеля и сам отель. Разумно спланированные экскурсии, и много увидели и не было суеты и беготни. Мише все "интересности" понравились т. е. вся программа. Для меня был постоянный инсайт. Я открыла совершенно новый Берлин. Отпали все стереотипы. Спасибо всем: Света, Даша, Таисия, Римма и конечно же Анна. Спасибо ВАМ. Спасибо всей нашей группе. До новых встреч новых путешествий. P.S. всем родителям и бабушкам с дедушками уже посоветовала Знайку.
Світлана БрыльАня, большое спасибо за такие теплые слова! Очень счастлива знакомству и, надеюсь, будем видеться и вместе ездить и дальше! Большой привет Маше :)!
АняСветлана спасибо Вам большое за поездку! Комфортный отель, очень удобная локация. Просто невероятно интересная, насыщенная программа для взрослых и для детей. Много ездили с дочкой, но я бы не смогла, даже зная места куда пойти, так грамотно организовать поездку( я в Берлине уже была пару раз и брала и экскурсию и гида, но в эту поездку совсем другими глазами увидела этот город).Просто замечательные гиды, знающие и любящие своё дело, а ведь именно от гида зависит наше восприятие экскурсии и что откладывается после. Мне очень понравилась поездка и дочка (9лет) тоже в восторге.это был для меня новый формат поездки, где отдельно взрослые и детские экскурсии и как же это интересно!Это и новые знакомства и новые друзья, для детей это очень важно). Мне тоже очень повезло познакомиться с очень приятными людьми! Ну конечно для себя время, чтобы отдохнуть или погулять по магазинам тоже нашлось:)) А это всегда приятно! Для тех, кто хочет знакомить деток с миром, с его странами и разнообразной культурой, очень рекомендую! Да и просто чтобы отлично провести каникулы или просто отдохнуть нужно ехать со Знайками:)Ведь такие поездки наполняют и оставляют приятнейшее послевкусие и много замечательных воспоминаний. Также огромное спасибо за сюрприз, который с Вашей помощью получают дети в конце поездки! Это действительно подарок который вызывает самые яркие, самые тёплые и радостные эмоции.
Світлана БрыльАня, дуже дякуємо за та теплий відгук та за вашу компанію :))!
ГаннаВперше спробували формат круїзу для відпустки і залишилися дуже задоволені, як дорослі, так і діти! Тут кожен знайшов для себе щось особливе. Вже мріємо куди наступного круїзу помандруємо. Звичайно, зі "Знайками" :)
Світлана БрыльИ Вам спасибо за отличную компанию! До новых поездок!
АлександрРебята, спасибо вам огромное за такую организацию отдыха! Дети и мы получили массу позитивных эмоций от общения, игр, отдыха!!!! Теперь ждем новых встреч!!!
Київ, Поділ,
вул. Межигірська, 54, оф.17
(050) 381 4701 (067) 467 7808 Пн-Пт з 10:00 до 18:00
club@znaika.com.ua

Ми в Instagram

 • Нещодавно в нашому таборі відбувся дуже крутий майстер класс від @bibiclub.me 😍
Це український бренд з унікальним та ексклюзивним асортиментом дитячого та дорослого одягу, і не тільки!✌🏻
Одна з їх цікавинок - футболка з авторським принтом, який Ваша дитинка може власноруч розфарбувати!🎨
Ми всі разом закохалися в Bibiclub з першого погляду! Бо це, насамперед, - краса, якість та унікальність!😍❤️
 • #знайкаклуб #знайкабуковель
 • Мы не ищем легких путей, поэтому спускаемся с горы на подъемнике🤣🤣🤣
 • Марвел проти Діснею!
 • Знайка- це про дружбу ❤️
 • Ось і завершився наш чудовий відпочинок у Египті...сонце, море, йога, посмішки, солоне повітря та купа гарних емоцій та спогад!☀️🌊😍
 • Всі ми любимо гуляти по великим ТРЦ…так, згодна, не всі…але ж більшість з нас!✌️🙋‍♀️
⠀
А чи знали ви, що перший у світі торговий центр був побудований в Римі?🕍
Він складався з кількох рівнів і більше 150 торгових точок, які продавали все, - починаючи від їжі і спецій і закінчуючи одягом, уявляєте?
⠀
Про Рим можна дуже багато розповідати і ще більше слухати…саме цим ми і плануємо зайнятись на весняних канікулах і запрошуємо тебе з нами!😁 Детальніше на сайті 💕
 • Що може бути краще після довгої холодної зими, ніж духовний відпочинок у Єгипті всією сім'єю?😍🏝
⠀
Здається, ідеальний варіант для відновлення та оздоровлення організму, адже, море, сонце, щасливі люди, фрукти та йога...🧘‍♀️🌿
⠀
Саме завдяки йозі ви відчуєте результат, адже вона:
⠀
🌸знижує стрес і розслабляє нервову систему;
⠀
🌸покращує рухливість суглобів і гнучкість хребта;
⠀
🌸розвиток сили і витривалості;
⠀
🌸уміння керувати диханням і енергією;
⠀
🌸уміння справлятися з емоціями, негативом;
⠀
🌸загальне оздоровлення організму: фізичного і духовного стану.
⠀
Більш детальна інформація стосовно подорожі на сайті 💕
 • Чи хотіли б ви колись відчути себе справжнім Мікеланджело хоча б на день?
Хто ж, побачивши стелю чарівної Сикстинської капели, не захоче навчитися творити, як він?
Саме цим ми і займемося, тому що на нас чекає майстер-клас італійської фрески у Римі!😍🎨 Кожен з учасників вибере зображення, яке потрібно буде відтворити.
Потім, під керівництвом фахівців, підготуємо базу і намалюємо ескіз. А потім почнеться справжні чари: змішання кольорів і нанесення їх на поверхню!

Викладачі цього майстер-класу – визнані в Римі фахівці в галузі реставрації, які співпрацюють як з державними музеями, так і з приватними колекціонерами, а за сумісництвом – багатодітні батьки, прекрасно вміють доносити інформацію до найменших учасників проекту.

Лабораторія повністю безпечна для роботи дітей. Будьте впевнені, що вони не будуть в контакті з жодними хімічними речовинами на всіх етапах роботи!

Ось такі дива чекають нас на весняних канікулах у Римі!😍🕍
Хто ще не наважився забронювати місце для своєї родини - зараз саме час це зробити!

Детальніше на сайті та за телефоном 0503814701❤️

Слiдкувати