Неперевершений Відень. Сімейна групова поїздка

Сімейні групові подорожі у форматі окремих програм для дітей від “Знайки” та дорослих від “Артдевичник” стають дедалі популярнішими, отож ми вирушаємо в одне з найчарівніших та найкрасивіших міст Європи – у Відень!

Дати поїздки: 26 – 31 жовтня (осінні канікули)

У програмі:
– Оглядові екскурсії містом
– Музей історії мистецтв (також – для дітей зі спеціальною адаптованою програмою)
– Галерея “Альбертіна”
– Палац Хофбург
– Палац Бельведер
– Палац Шенбрунн, зоопарк та лабіринт
– Екскурсія для дітей королівськими дитячими покоями
– ВІденський ліс
– Шоу віденського штруделя
– Екскурсія для дітей “День музики”

Програма поїздки День 1, 26 жовтня

Прибуття всіх учасників і розміщення у бутік-готелі Arthotel ANA Boutique Six 4*.
Увечері можемо піти погуляти в найстаріший парк міста – Prater, покататися на найстарішому в Європі колесі огляду, а також помилуватися витворами найексцентричнішого архітектора міста, Фріденсрайха Хундертвассера.

День другий, 27 жовтня 10:00  - 13:00

Дорослі:

Наш ранок почнеться з пішохідної прогулянки історичним центром Відня з професійним гідом, людиною, закоханою в це місто. Ми з вами побачимо Собор Святого Стефана, будинок Моцарта, пансіон Тевтонського ордена, площу Хоер Маркт та імператорську усипальню, Альбертінаплатц і будівлю віденської опери, імператорський палац Хофбург, спробуємо знаменитий торт Захер саме у тому місці, де він був створений, заглянемо у придворну церкву Габсбургів і придворну іспанську школу верхової їзди, а також відвідаємо Національну бібліотеку Австрії, яка вражає своїм внутрішнім оздобленням

Діти:

Одна з родзинок дитячої програми – авторська екскурсія «Пригоди чорної кішки».  На півтори години діти перетворюються на містичних істот і ми почнемо знайомство зі старим містом. Гід також перетвориться у чаклуна-капуцина і розповість усі таємниці чарівного Відня!
Наші магічні істоти на екскурсії зустрінуть
– автора і виконавця легендарної пісеньки «О, мій милий Августин» (підспівувати дозволяється!)
– Страшне Чудовисько, що живе в глибокому колодязі (не бійтеся, чаклун підкаже, як його можна здолати)
– справжню кузню (де ми отримаємо магічний ключ і цвях)
– чарівний і дуже красивий ліхтар (на честь цього ліхтаря навіть назвали вулицю)
– добру, але дивну корову в окулярах (ми її наколдуємо разом з дітьми)
– старовинне «дерево в цвяхах»
– ну і звичайно ж чорну кішку, з якою ми пережили всі наші пригоди!

15:00  - 18:00

Дорослі:

Музей історії мистецтв і Кунсткамера
У залах Музею історії мистецтв представлені незліченні шедеври західного мистецтва, у тому числі найбільше у світі зібрання картин Брейгеля. Колекції античного світу, стародавнього Єгипту і Сходу вражають багатствами культур минулого.
У фламандському відділі першими звертають на себе увагу полотна Рубенса з його колоритними красунями. Не можна пройти повз шедеврів бароко – робіт Якоба Йорданса і «повітряних» полотен Ван Дейка.
Голландського живопису представлено небагато, але зібрані тут справжні шедеври: полотна Ф.Хальса, Г.Терборха, Рембранта ван Рейна, алегоричні роботи Яна В. Дельфтського.
Особливо багате зібрання полотен німецьких майстрів пензля. Тут можна побачити шедеври ренесансної епохи: роботи Альбрехта Дюрера і Кранаха Старшого, Г.Гольбейна і багатьох інших художників. Тут представлений знаковий шедевр Дюрера: «Поклоніння всіх святих Трійці» – відомий в усьому світі вівтарний образ.
Імена італійських майстрів вражають: Джорджоне, Мантен’я, Тіціан, Караваджо. Саме тут можна побачити «Мадонну в зелені» Рафаеля Санті та «Лукрецію» Веронезе. Перлина іспанської колекції віденського музею – роботи Веласкеса, його королівські династичні портрети.

І … просто неймовірний бонус нашій групі – ми потрапляємо на експозицію “Караваджо і Берніні”. Зібравши воєдино близько шістдесяти важливих робіт – як картин, так і скульптур – ця виставка досліджує феномен виникнення і розквіту бароко: захоплюючі твори, наповнені драми, інтенсивноі пристрасті, сильних рухів і барвистої театральності.

Діти:

Ми добре знаємо, як саме має відбутися “перший раз” знайомства з мистецтвом у вашої дитини! Бо ми вже не одноразово бачили ці захоплені оченята, напіввідкриті від здивування ротики та вечірні розповіді батькам, повні вражень та емоцій!
Музей історії мистецтв у Відні – саме те місце!
І, не зважаючи на велику кількість експонатів, наш гід обере саме ті роботи, які найкраще ляжуть до душі маленькому мистецтвознавцю.
Робіт, показаних тут дітям, буде не більше десяти, щоб не перенавантажувати емоційну дитячу свідомість.
Але кожна з них постане перед дитиною у всій своїй величі. Наповнена легендами та цікавими розмовідями гіда, вона неначе оживе і перетвориться у яскраве емоційне видовище.
Ми започаткуємо у дітей вміння “читати” картину або скульптуру таким чином, щоб згодом, як кристали формуються з декількох перших молекул, так і велика любов до прекрасного формувалася з перших “обізнаних” кроків саме у цьому музеї.

День третій, 28 жовтня 10:00  - 13:00

Дорослі:

Почнемо день з прекрасного – галереї Альбертіна!
Музей зберігає найбільше в світі зібрання графіки, в даний час в експозиції музею представлені роботи Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Рафаеля, Пітера Пауля Рубенса, Оскара Кокошки, Рембрандта, Альбрехта Дюрера, Густава Клімта, Егона Шиле, Сезанна і Раушенберга.

І … знову неймовірний бонус для нашої групи: в цей час у музеї буде проходити особлива тимчасова експозиція робіт Дюрера. Альбертіна володіє найбільшою в світі і найважливішою колекцією робіт великого художника. Виставка також демонструє безліч його малюнків, начерків і картин, запозичених з колекцій інших музеїв.

Екскурсія проходить у супроводі гіда-мистецтвознавця.

Діти:

У цей день ми вирушимо у Хофбург – палацовий комплекс династії Габзбургів!
Зараз це резиденція автрийського президента, але це тільки одне з його призначень! На території комплексу знаходиться безліч музеїв та культурних об’єктів. Але наших маленьких екскурсантів особливо зацікавлять декілька  – чудові паркові зони Бурггартена та Фольксгартена, швейцарскі ворота, імператорські конюшні, у яких зараз знаходиться Іспанська школа Верхової їзди. Саме там ми зможемо подивитися на тренування та виступи, які безперечно визвуть захоплення дітей.
А ще ми обов’язково проїдемося на кареті і відчуємо себе принцами та принцесами з династії автрійськіх імператорів!

15:00  - 18:00

Дорослі:

Продовжуємо пізнавати Відень найкращим способом-пішки!
Цього разу ми прогуляємося маршрутом Шведенплатц – грецький квартал з Університетською церквою – ренесансні двори – Кольмаркт.
Зробимо перерву і відвідаємо унікальне місце – скарбницю Габсбургів, музей з унікальними експонатами (символи імперської влади і релігійні атрибути).
Продовжимо нашу прогулянку в кафе Central, перейдемо на площу Ерстель, Єврейську площа, подивимося знаменитий годинник Анкер.

Діти:

Вирушаємо у мандрівку часом у інтерактивному театрі Time Travel!
Дітвора застигає з відкритим ротом, коли раптом починають розмовляти персонажі старовинної картини. Лише тільки стрілка стародавнього годинника почне зворотній хід, краще відкласти на час аналіз того, що відбувається і подивитися на Відень … скажімо, очима римського легіонера, який поспішає на побудову.

Або очима щура, який приніс в місто страшну чуму. Або візника, який поганяє коней, що мчать по стародавніх вулицях. Така екскурсія Віднем нікому не здасться нудною!
Але у атракціону є й інші секрети. Як же так виходить, що вам назустріч виходять представники династії Габсбургів? Завдяки якому помаху чарівної палички ви спостерігаєте, як створюють музику Моцарт і Штраус? Ви зустрінете імператрицю Сіссі, Зигмунда Фрейда, Отто Вагнера, Густава Клімта. А серед найвідоміших об’єктів столиці Австрії ви напевно впізнаєте палац Шенбрунн, Бельведер, колесо огляду в парку Пратер. Зауважімо, що архітектурні шедеври ви будете розглядати з висоти пташиного польоту – саме там проходить траса крилатого фіакра. На цьому фіакрі ви і повернетеся в сьогодення.

День 4, 29 жовтня

Дорослі:

Виїзд до Віденського лісу на комфортабельному автобусі, який забере нас прямо з готелю!
Віденський ліс – це не пиріг, не парк і навіть не ліс! Якщо офіційно, то це північні передгір’я Альп. А ще це улюблене місце відпочинку віденців, або, як часто кажуть у Австрії, «зелені легені міста» (легені площею в 1.200 кв. км, які півколом охоплюють столицю і в 2,5 рази перевищують її по площі).

Віденський ліс – це не тільки хвойні та букові масиви, а й виноградники, монастирі, романіка, готика і бідермайер, хойрігери з їх молодим вином і циганською музикою, термальні води, модні курорти, найбільше казино і найбільше підземне озеро Європи.
Під час цієї екскурсії ми відвідаємо абатство Хайлигенкройц і якщо нам трохи пощастить, то послухаємо грегоріанські хорали, зробимо зупинку в Майерлінг, де січневої ночі 1889 року сталася одна з найзагадковіших трагедій століття – самогубство наслідника Рудольфа і його сімнадцятирічної коханої Марі Вечєра. Потім ми пройдемося курортним Баденом, цілющі води якого цінували ще стародавні римляни і де традиційно проводила літні місяці імператорська сім’я зі своїми придворними. У цьому містечку шукав порятунку від недуг Бетховен, тут відпочивали та творили Моцарт, Гайдн, Ліст і Штраус, а одного разу цілих чотири місяці прожив сам Петро I.

Після обіду вирушаємо у Шеннбрун, до дитячої групи 🙂

Резиденція Габсбургів палац Шенбрунн – найбільш відвідувана пам’ятка Австрії (щорічно тут буває близько двох мільйонів відвідувачів), в 1996 році вона була включена в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Ця екскурсія – можливість отримати уявлення про життя імператорської сім’ї, у володінні якої Шенбрунн знаходився більше 300 років. За часів кайзера Маттіаса на цьому місці стояв невеликий мисливський будиночок, в правління Марії Терезії тут розташовувалася літня резиденція імператриці і її шістнадцяти дітей. У цьому палаці народився імператор Франц Йосиф, і тут же після 68 років царювання він відійшов в інший світ. Але зали палацу пам’ятають не тільки епізоди з сімейної історії Габсбургів: під їх бароковими склепіннями звучали кроки Моцарта, Наполеона, Едісона, Штрауса, Кеннеді і Хрущова …

Діти:

Ми на весь день вирушаємо у палацовий комплекс Шенбрунн!
Спочатку вирушимо до Дитячого музею! Так, окремий музей, який демонструє життя автрійських принців та принцес!

Символ музею – веселий і добрий привид Польді. Який же замок без привидів? У залах музею діти познайомляться з повсякденним життям монархів і їх дітей – маленьких принців і принцес. Кожна дитина може приміряти мантію самодержця або наряд принцеси, посидіти на імператорському троні, дізнатися, як чистили зуби і мили голови кілька століть назад, в які іграшки грали діти імператриці, як вчилися і чим займалися у вільний час.
Також познайомимось з танцем, який колись був важливим елементом світського життя імператорської сім’ї – кадриль. Сьогодні в колишньому гімнастичному залі імператриці Єлизавети, переробленим під танцювальну студію, майстри кадрилі дають уроки юним учням!

Наші мандрівники  дізнаються багато цікавих фактів з життя Марії-Терезії – імператриці, яка мешкала зі своїм чоловіком і шістнадцятьма дітьми в замку Шенбрунн 250 років тому.

Після музею вирушаємо до Шеннбрунського зоопарку!

Зоопарк на території Шенбрунна сьогодні гордо носить статус найстарішого в світі і займає лідируючі позиції в рейтингу кращих зоопарків Європи. Його будівництво було організовано чоловіком Марії Терезії ще в 1752 році. В даний час на території зоосаду у стилі бароко проживають близько 700 видів представників фауни.

У зоні «Поляріум» ми знайдемо з тюленів, пінгвінів і білих ведмедів. У «Будинку джунглів» мешкають найнеймовірніші жителі тропічних лісів, а у «Тірольському саду» ви насолодитеся щебетом рідкісних птахів і побачите тварин, які сьогодні знаходяться під загрозою вимирання.
Дивують і приводять у захват своїми мешканцями «Будинок мавп», «Слонячий парк» і великі акваріуми. Ну а найбільш популярним атракціоном вважається годування тварин перед публікою.

Наступна наша пригода – Лабіринт!

На сьогоднішній день його площа головного лабіринту, закладеного ще імператором Францом І, чоловіком Марії Терезіі, складає 1715 м²
Стіни лабіринту трохи вище людського зросту, в центрі знаходиться оглядовий майданчик, піднявшись на який можна поспостерігати за іншими учасниками «квесту».

Другий лабіринт спроектований спеціально для дітей. Його невід’ємною частиною є ігрові майданчики. Висота стін цього лабіринту становить всього 140 см.

І нарешті – Штрудель-шоу!

Якщо запитати австрійця про його улюблений десерт, половина відповість про торт “Захер”, а інша половина – звісно про явлочний штрудель!
І от ми відвідаємо майстер-шоу, на якому палацові кондитери продемонструють нам всі секрети його приготування 🙂

День 5, 30 жовтня 10:00  - 12:00

Дорослі:

Тематична екскурсія про найвідомішого художника Відня – Густава Клімта.
Для знайомства з його творчістю ми відправимося в палацовий комплекс Бельведер, де в даний час розташовується Австрійська картинна галерея.

З 12.00 – вільний час для покупки сувенірів, відвідування тих місць, куди не встигли за екскурсійні дні, та й просто відпочинку в прекрасних парках цього міста.

Діти:

Ще одна родзинка нашої дитячої програми – екскурсія “День музики”
Вирушаємо у Будинок Музики!

Це – незвичайний музей. Тут можна не тільки пройтися по залах, розглядаючи всілякі музичні інструменти, а й особисто подиригувати Віденським оркестром за допомогою електронної диригентської палички, провести звукові експерименти і скласти симфонію з Моцартом.

На другому поверсі ви потрапите в «Соносферу», царство звуків, які оточують людину все життя і навіть до його народження. Ви побуваєте в неймовірних акустичних просторах. Тут є зал гігантських музичних інструментів і маленький зал «Море голосів», в якому можна почути всі неймовірні можливості людського голосу. Починається все з внутрішньоутробних звуків.
Потім переходимо в найцікавішу частину – інтерактивні стенди, де можна провести звукові експерименти. Наочно показуються різні звукові хвилі, частота хвиль, як ноти пов’язані з частотою хвилі, що таке високі і низькі ноти.  Все можна помацати і покрутити.
У наступному залі стенди з модуляцією голосу, можна записати свій голос і спотворювати його. Наприклад, відрізати низькі частоти і перетворити його в шепіт.
У звуках моря можна міксувати різні звуки, зробити свою музику для реалаксаціі. До речі, деякі свої творіння ви зможете замовити на CD.
Звукова галерея. З поглиблень в стінах доноситься шум різних міст з різних років.
Зі шлангів звучать хропіння, чхання,  покашлювання і інші звуки. Далі ви переходите в зал сучасних аранжувань класичних творів. Хочете послухати симфонії Моцарта в стилі транс?
Третій поверх традиційний для музеїв – тут розповідається про великих композиторів,  пов’язаних з Віднем.
Саме на цьому поверсі знаходиться унікальний атракціон «Віртуальний диригент», де можна вибрати знайомий твір з пропонованого репертуару, послухати рекомендації і встати з диригентською паличкою перед оркестром на величезному екрані. Зможете – заробите оплески, немає – музиканти висловлять вам все, що вони про вас думають 🙂
На четвертому поверсі – зал, присвячений звукам майбутнього. Від дивних інструментів, представлених тут, зазвучить саме ваше тіло. А в залі «Ліс свідомості» ви змусите звучати і стіни, і дерева одним рухом руки. І дерева вам дадуть відповідь своїм співом.

І на останок ми відправимося гуляти парком із справжньою скрипачкою, яка заграє нам найулюбленіші і найвідоміші твори геніальних австрійських музикантів!

День 6, 31 жовтня

Повернення додому з незабутніми спогадами! ?

Вартість програми
Вартість програми – 380 євро з людини
Включені всі супроводжуючі, екскурсоводи та вхідні квитки.
Додатково оплачується:
– проїзд (літак). Вартість авіа – від 75 євро з людини.
– готель в центральній частині міста, з зручним транспортним сполученням, вартість – 520 євро за двомісний номер на 5 ночей зі сніданками!
– транспорт по місту, обіди-вечері і особисті витрати
– медичне страхування під час подорожі
Умови броні місця – передоплата 100 євро/людина.
Якщо Ви зацікавлені в цьому турі – будь ласка, заповніть форму нижче. Ми з Вами обов`язково зв’яжемося!
button
Зв'язок з менеджером:
З усіх питань, що стосуються поїздки та для бронювання звертайтеся до керівника групи
Як замовити?

  Записатися на




  Отримувати щотижневу інформацію про наші заходи



  я підтверджую політику конфіденційності цього сайту
  Бажаете залишити ваш вiдгук?
  Ваша email адреса не буде опублiкована

  Останнi вiдгуки:
  Світлана БрыльСпасибо за теплые слова!
  Світлана БрыльСпасибо!!! Мы вас тоже очень любим!
  AnnaБлагодаря исключительно вашей команде , отдых прошёл на Ура , Анимация Мега крутая , дети целый день заняты увлекающими играми и заданиями , а взрослые тем временем могут заниматься йогой с профессионалом этого дела . Большой Респект Диме Яценко и Георгию !!! P.S. А прогулки по сказочному лесу Вообще покорили мое сердце ❤️
  КристинаУже много лет путешествуем с клубом Знайка. Каждая поездка это незабываемые впечатления. Тихий, уютный и очень зелёный «Богольвар», жить у подножья горы под звуки ручья это чистая магия. «Редисон» в Буковели это незабываемый вид из номера, чистейший воздух, счастливые дети, которые целый день заняты и увлечены своими делами. Очень любим и обязательно поедем ещё!
  ЮлияПрекрасно провели время в Вене. Спасибо большое за заботу, организацию и впечатления наших деток. Концепция путешествий взрослые отдельно, родители отдельно— это сказка ?. Восхитительное наполнение детской программы) с квестами, музеями, зоопарком, живой музыкой и конечно ( первое место) облачение в королевские костюмы ??. Надеемся на скорую встречу.
  ТетянсПодорожі зі Знайкою - це завжди назвичайно цікава пригода! Відень - казковий, величний, надихаючий. А завдяки окремим програмам для дітей та дорослих ми мали можливість побачити його з різних боків. Цікаво та пізнавально для дітей, чудово для батьків?
  Світлана БрыльНадежда!!! Спасибо! Вы самая лучшая бабушка:)!!! Держим равнение!!!
  НадеждаДобрый день Знайка! Спасибо за невероятные каникулы в Берлине! Замечательная организация, расположение отеля и сам отель. Разумно спланированные экскурсии, и много увидели и не было суеты и беготни. Мише все "интересности" понравились т. е. вся программа. Для меня был постоянный инсайт. Я открыла совершенно новый Берлин. Отпали все стереотипы. Спасибо всем: Света, Даша, Таисия, Римма и конечно же Анна. Спасибо ВАМ. Спасибо всей нашей группе. До новых встреч новых путешествий. P.S. всем родителям и бабушкам с дедушками уже посоветовала Знайку.
  Світлана БрыльАня, большое спасибо за такие теплые слова! Очень счастлива знакомству и, надеюсь, будем видеться и вместе ездить и дальше! Большой привет Маше :)!
  АняСветлана спасибо Вам большое за поездку! Комфортный отель, очень удобная локация. Просто невероятно интересная, насыщенная программа для взрослых и для детей. Много ездили с дочкой, но я бы не смогла, даже зная места куда пойти, так грамотно организовать поездку( я в Берлине уже была пару раз и брала и экскурсию и гида, но в эту поездку совсем другими глазами увидела этот город).Просто замечательные гиды, знающие и любящие своё дело, а ведь именно от гида зависит наше восприятие экскурсии и что откладывается после. Мне очень понравилась поездка и дочка (9лет) тоже в восторге.это был для меня новый формат поездки, где отдельно взрослые и детские экскурсии и как же это интересно!Это и новые знакомства и новые друзья, для детей это очень важно). Мне тоже очень повезло познакомиться с очень приятными людьми! Ну конечно для себя время, чтобы отдохнуть или погулять по магазинам тоже нашлось:)) А это всегда приятно! Для тех, кто хочет знакомить деток с миром, с его странами и разнообразной культурой, очень рекомендую! Да и просто чтобы отлично провести каникулы или просто отдохнуть нужно ехать со Знайками:)Ведь такие поездки наполняют и оставляют приятнейшее послевкусие и много замечательных воспоминаний. Также огромное спасибо за сюрприз, который с Вашей помощью получают дети в конце поездки! Это действительно подарок который вызывает самые яркие, самые тёплые и радостные эмоции.
  Київ
  +380503814701
  svetlana.bryl@gmail.com

  Ми в Instagram