Київ, вул. Межигірська, 54, оф.17 (050) 381 4701 (098) 963 1455
Канікули у Берліні. Групова поїздка
Інфомація про поїздку

Новий формат поїздок – окремі програми для дорослих та дітей!

Співавторство компаній “Знайка” та “Артдевичник”  – знайомтесь:

Дати поїздки 21-26 серпня 2019

У програмі:

– Оглядові екскурсії Берліном
– Екскурсія “Західний Берлін”
– Берлін у мініатюрі Little Big City
– Новий та Старий Музеї (+ спеціальна екскурсія-квест для дітей)
– Королівство шоколаду Rittersport з майстер-класом
– Картинна галерея (+спеціальна екскурсія для дітей)
– Пергамський музей
– Поїздка у Потсдам
– Музей техніки та Spectrum
– Рейхстаг
– Берлінський зоопарк

Вартість з людини – 350 євро за програму з людини (плюс готель та авіа)

День 1

Приїзд до Берліну, поселення у готелі  IntercityHotel Berlin Hauptbahnhof

День 2
ДОРОСЛІ:
Наше знайомство з німецькою столицею ми почнемо з оглядової екскурсії центром Берліну і його основних визначних пам`яток.
Ми прогуляємося старим містом – кварталом Ніколайфіртель і уявимо собі кипляче та вируюче життя жвавого торгового містечка, яким раніше був Берлін. Нам зустрінуться середньовічні трактири, будівля суду, перша в Берліні аптека. Далі пройдемося мальовничою набережною річки Шпрее, де почуємо від нашого гіда захоплюючі легенди і міфи, якими наповнений старовинний квартал. Після цього вийдемо до старої церкви, яка названа на честь Миколи Чудотворця. Обов`язково зайдемо помилуватися її декором 13 століття.
Далі наш шлях буде лягати до площі Александерплатц, де стоїть церква Святої Марії і так звана Червона ратуша (головна ратуша міста), де засідає бургомістр Берліну. Ми помилуємося Фонтаном Нептуна і прогуляємося красивим мостом Берліну – Шлоссбрюкке, де проходили королівські огляди і святкові паради.
Продовжимо нашу екскурсію ми прогулянкою відомим бульваром «Унтер ден Лінден», подивимося на найстаріший університет Берліну імені братів Гумбольдтом, в якому викладали 25 лауреатів Нобелівської премії!
Далі помилуємося красою найрозкішнішої площі міста, Жандарменмаркт, де стоять Французький, Німецький собори і Концертний зал.

Звичайно ж, відвідаємо візитні картки Берліна – Бранденбурзькі ворота та Рейхстаг.

Після обіду ми продовжимо наш насичений екскурсійний день відвідуванням двох найвідоміших музеїв берлінського Музейного Острову: Нового і Старого музеїв. Комплекс острову входить до списку Світової спадщини ЮНЕСКО

Будівля Нового музею, побудована в середині 19-го століття в стилі пізнього класицизму, вважається всесвітньо відомим зразком музейної архітектури. Експозиція музею розташовується на трьох поверхах і включає в себе:
– Єгипетський музей з колекцією папірусів, древніх саркофагів і, мабуть, найвидатнішим скарбом – бюстом неповторної цариці Нефертіті, який знайомий кожному з нас по тисячам репродукцій.
– Музей доісторичного періоду і ранньої історії, де перед нами постане одна з найбільших міжрегіональних археологічних колекцій Старого Світу.
– Етнографічний музей з експонатами доісторичного мистецтва, домашнім крамом, знаряддями полювання, а також ретельно відтвореними сценами відпочинку, занять і релігійних ритуалів древніх цивілізацій.
Ми також побачимо знаменитий і рідкісний артефакт, якому відведено цілий окремий зал музею – так званий берлінський Золотий Капелюх.
У Старому музеї ми познайомимося з унікальними творами мистецтва з античного зібрання, які об`єднані в постійну експозицію «Античні світи: греки, етруски і римляни». Тут ми побачимо перші відомі людству кольорові портрети, яким близько двох тисяч років.
ДІТИ:
Проводжаємо наших батьків у цікаву подорож містом і йдемо на зустріч з пригодою!
На дітей чекає екскурсія  “Всі медведики Берліну”
Сенс всієї екскурсії – пізнавальний, сподобається всім!
На нашій екскурсії ми з вами пройдемо знаменитими історичними вулицями німецької столиці і найкрасивішими площами Берліну, островом музеїв і набережною річки Шпрее, що проходить крізь весь історичний центр старого міста. А також побачимо всі основні історичні споруди та найстаріші церкви і собори Берліну. Ми почуємо бій годинника Червоної ратуші і побачимо як «тече час» у Водному годиннику Європа-Центру, зануримося в особливу атмосферу німецької столиці – жваву, радісну і неповторну!

Пересуваючись містом від пункту до пункту, ми «назбираємо» по шляху велику кількість всіляких берлінських Медведиків – символів нашого міста, і з усіма зможемо зробити пам`ятні знімки!

Після обіду на дітей чекає продовження пригод!

Ми навідаємося до Музею мініатюр Little Big City, який знаходиться в знаменитій Берлінській телевежі на Олександерплац. Це такий собі міні-Берлін, де ми зможемо закріпити свої знання від вранішньої екскурсії і відчути себе справжніми Гуліверами в країні Ліліпутів!
Це практично повна копія центру Берліну в мініатюрі – маленькі будиночки, електрички і автобуси, що рухаються,  навіть мітинг біля Рейхстагу проходить! Змінюються день і ніч, періодично починає йти дощ. Ні, вода, звичайно не ллється на тендітні макетики, але в приміщенні відразу стає темно, немов небо затягнуло хмарами, починає гриміти грім, а в якості звукового оформлення ставлять звуки дощу. Тільки уявна злива проходить, знову починають щебетати пташки 🙂
Вся історія Берліну – перед вашими очима :)!
День 3

ДОРОСЛІ:
Західний Берлін.
Наша екскурсія пройде легендарним бульваром Курфюрстендамм, або, як частіше кажуть – Кудамм, знаменитими кварталами неподалік: Цоо, Таунціенштрассе …
Як все починалося? На закаті імперії нова буржуазія побудувала собі оазис з вілл, клубів, розкішних торгових домів. Проект, покликаний затьмарити Єлисейські поля, контролював особисто Бісмарк. КаДеВе – торговий дім Заходу, Театр Заходу, найстаріший у Німеччині Зоологічний сад – ось тільки декілька предметів гордості нової буржуазії.
Але справжньою легендою Новий Захід (так назвали престижний район) став у «золоті двадцяті». Казкові часи, коли багаті ставали ще багатшими, акції злітали, як корки шампанського, а мільйонером, здавалося, міг стати кожен. Кінотеатри та нічні клуби, бари і танцювальні зали, підвальчик з шампанським і російські “чайні” – таким застала Кудамм перша хвиля російської еміграції.
Але настала криза, і по вулицях Нового Заходу пройшлися штурмовики нацистів, громлячи всіх “неправильних”.
Після війни в розділеному Берліні вокзал Цоо став прикордонним. А Сіті Вест взяли під крило союзники – перетворили на вітрину, зразковий Західний Берлін. Ожили торгові вулиці, відкрилися кінотеатри з новинками американських і французьких фільмів, змінилися кафе … Таким місто побачила еміграція 70-х, створивши свою легенду про ідеальний Берлін.

Після обіду ми продовжимо наше знайомство з містом і відправимося у ще одну скарбницю Музейного Острову – Пергамський музей, що включає в себе три колекції: Античне зібрання, Музей ісламського мистецтва і Переднеазіатський музей. Тут ми побачимо різні експонати давньої монументальної архітектури, основними з яких є Пергамський вівтар, що вражає своїми масштабами і пишністю,  Ворота Мілетського ринку і Ворота Іштар з Вавилону.

Ще одним унікальним скарбом музею є привезена з Алеппо і відтворена до найдрібніших деталей кімната багатого купця з розписного дерева. Досвідчений гід-мистецтвознавець повідає нам в подробицях про їх хвилюючі історії!

ДІТИ:

У нас незвичайна екскурсія! Ми вирушимо до Нового Музею з гідом-чарівником, щоб дослідити Древній Світ та зародження нашої цивілізації! Будемо шукати розгадки історії людства у квесті-екскурсії у залах археології та Єгипетського музею!
Після обіду – ще одна родзинка нашої подорожі!
Вирушаємо у магазин-музей шоколаду Rittersport

І найголовніше – кожен зможе зробити плитку шоколаду зі своїм смаком і огорнути його в неповторну обгортку, виготовлену своїми руками!
Музей-магазин Bunte SchokoWelt на площі Жандарменмаркт перетворює Берлін у столицю шоколаду. Вже на вході ви відчуваєте неповторний шоколадний аромат, перед яким неможливо встояти, – на трьох поверхах площею в 1000 м² можна проявити себе у творчості, дізнатися багато нового і цікавого про шоколад, а також придбати вподобане ласощі
Під керівництвом педагогів діти зможуть створити свої власні шоколадні шедеври RITTER SPORT, вибрати інгредієнти і оформити упаковку. Крім того, вони дізнаються багато нового і цікавого про шоколад. Незабутня і радісна подія для дітей!
День 4
ДОРОСЛІ:

Цей день нашого “арт-туру” ми почнемо у Берлінській картинній галереї – одному з провідних художніх музеїв Європи. Його колекція включає в себе шедеври світового живопису таких видатних майстрів, як Альбрехт Дюрер, Лукас Кранах, Боттічеллі, Рафаель, Тіціан, Караваджо, Босх, Брейгель, Петер Пауль Рубенс і Рембрандт.

Після обіду та вільного часу ми зустрінемося з нашою “молодшою” частиною групи, щоб…

ДІТИ:
А тим часом діти займуться знайомством з  Німецьким технічним музеєм!
Нас поведе гід, тому що самим дуже просто загубитися у лабіринтах цього величезного наукового простору! Неможливо навіть уявити, чого з техніки тут тільки немає!
Літаки, повітряні кулі, військова техніка, водний транспорт, залізничний транспорт, енергетика, хімічна та фізична промисловість, історія кінематографу, історична пивоварня :), комп`ютери та автоматизація, друкарство та виготовлення папіру, ювелірна промисловість, ткацтво, музей цукру і багато іншого!!!

Це насправді незабутні враження – від того різномаїття геніальних витворів технічного прогресу людства!

Після знайомства з “теорією”, час приступати до практики – нас чекає центр Spectrum, у якому все можна чипати, крутити, зсувати, розбирати та досліджувати! Тут зібрано різноманітні експериментальні конструкції, яки знайомлять з фізикою, оптикою, гідравлікою, акустикою, часом, кольором, звуком… Отже, ще буде завдання нас звідти виманити!!!

Коли зустрінемось з батьками, вирушимо до символу Берліну – Рейхстагу!
Подивимося, де засідає німецький парламент, послухаємо історичні факти про Рейхстах та піднімемось на його відомий у всьому світі дах-купол, х якого відкривається нереальна панорама Берліну!

День 5
ДОРОСЛІ:
В останній день “арт-туру” ми вирушимо на екскурсію в сусіднє з Берліном місто Потсдам з його чудовими палацами. Шість парків міста, єдина в Європі “руська” колонія з хатами і Павичий острів також внесені до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.
Впродовж нашої екскурсії ми побачмо:
• Вражаючий своєю розкішшю палац Сансусі і прилеглий до нього однойменний парк, які ще називають “Північним Версалем”, де ми оглянемо Гостьовий палац, Китайський чайний будиночок, Оранжерею, картинну галерею, Голландський млин і церква миру.
• Прекрасний палац і парк Цеціліенхоф (місце проведення Потсдамської конференції в 1945 р – «Великої трійки»)
• Мармуровий палац, холодильна камера у вигляді Піраміди
• Стара міська площа, ратуша і міський палац
• Головна вулиця міста – Бранденбургерштрассе
• Голландський квартал
• “руська” колонія «Олександрівка»

• Потсдамські Бранденбурзькі ворота

ДІТИ:

Зранку вирушаємо до Німецької картинної галереї з найкращим мистецтвознавцем Берліну, яка спеціалізується на роботі саме з маленькими відвідувачами музеїв. У цікавій ігровій формі ми познайомимо дітей з найкращими творами мистецтв, які розташовані у картинній галереї. Ретельно роздивимось всі елементи картин, навчимося “читати” думку і мету художника, дізнаємося про нюанси народження геніальних витворів митців.

Після галереї –  візит до Зоопарку!

Ви, мабуть, чули, що Берлінський ZOO є одним з найкращих зоопарків у світі і німці неймовірно їм пишаються!? Він займає перше місце по кількості різноманітних видів тварин! Зараз тут нараховується більше 13000 тварин, птахів, риб, які живуть на 35 гектарах парку!!!
То ж ми особисто в цьому переконаємось!
Звірі тут живуть привільно, для них створені умови, близькі до природніх: у пінгвінів і морських котиків басейни зі скелями, для морських птахів створений берег зі штучною хвилею, нічні звірі живуть майже в повній темряві і розглядати їх можна тільки з великими труднощами :), щоб не турбувати!
У дитячому зоопарку юні натуралісти можуть з рук погодувати кіз і овечок – за 20 центів в автоматі можна отримати жменю корму і пригостити ним місцевих тварин. Зрілі натуралісти, приготуйтеся до криків захоплення і небажанню йти додому!
День 6

Повернення додому з незабутніми спогадами! 🙂

Вартість програми
Вартість програми – 350 євро з людини
Включені всі супроводжуючі груп, гіди-екскурсоводи, вхідні квитки до музеїв і інших об’єктів, квитки у Потсдам
Додатково оплачується:
– авіапереліт. Вартість авіа – від 90 євро з людини.
– готель в центральній частині міста, з дуже зручним транспортним сполученням, вартість – 520 євро за двомісний або трьохмісний номер (два дорослих з дитиною до 18 років) на 5 ночей зі сніданками та абонементом на проїзд у міському транспорті!
– обіди-вечері і особисті витрати
– медичне страхування під час подорожі
Умови броні місця – передоплата 100 євро/людина.
Якщо Ви зацікавлені в цьому турі – будь ласка, заповніть форму нижче. Ми з Вами обов`язково зв`яжемося!
button
Зв'язок з менеджером:
З усіх питань, що стосуються поїздки, та для запису звертатися до менеджера
Як замовити?
Записатися на
Отримувати щотижневу інформацію про наші заходия підтверджую політику конфіденційності цього сайту
Бажаете залишити ваш вiдгук?
Ваша email адреса не буде опублiкована

Останнi вiдгуки:
Світлана БрыльНадежда!!! Спасибо! Вы самая лучшая бабушка:)!!! Держим равнение!!!
НадеждаДобрый день Знайка! Спасибо за невероятные каникулы в Берлине! Замечательная организация, расположение отеля и сам отель. Разумно спланированные экскурсии, и много увидели и не было суеты и беготни. Мише все "интересности" понравились т. е. вся программа. Для меня был постоянный инсайт. Я открыла совершенно новый Берлин. Отпали все стереотипы. Спасибо всем: Света, Даша, Таисия, Римма и конечно же Анна. Спасибо ВАМ. Спасибо всей нашей группе. До новых встреч новых путешествий. P.S. всем родителям и бабушкам с дедушками уже посоветовала Знайку.
Світлана БрыльАня, большое спасибо за такие теплые слова! Очень счастлива знакомству и, надеюсь, будем видеться и вместе ездить и дальше! Большой привет Маше :)!
АняСветлана спасибо Вам большое за поездку! Комфортный отель, очень удобная локация. Просто невероятно интересная, насыщенная программа для взрослых и для детей. Много ездили с дочкой, но я бы не смогла, даже зная места куда пойти, так грамотно организовать поездку( я в Берлине уже была пару раз и брала и экскурсию и гида, но в эту поездку совсем другими глазами увидела этот город).Просто замечательные гиды, знающие и любящие своё дело, а ведь именно от гида зависит наше восприятие экскурсии и что откладывается после. Мне очень понравилась поездка и дочка (9лет) тоже в восторге.это был для меня новый формат поездки, где отдельно взрослые и детские экскурсии и как же это интересно!Это и новые знакомства и новые друзья, для детей это очень важно). Мне тоже очень повезло познакомиться с очень приятными людьми! Ну конечно для себя время, чтобы отдохнуть или погулять по магазинам тоже нашлось:)) А это всегда приятно! Для тех, кто хочет знакомить деток с миром, с его странами и разнообразной культурой, очень рекомендую! Да и просто чтобы отлично провести каникулы или просто отдохнуть нужно ехать со Знайками:)Ведь такие поездки наполняют и оставляют приятнейшее послевкусие и много замечательных воспоминаний. Также огромное спасибо за сюрприз, который с Вашей помощью получают дети в конце поездки! Это действительно подарок который вызывает самые яркие, самые тёплые и радостные эмоции.
Світлана БрыльАня, дуже дякуємо за та теплий відгук та за вашу компанію :))!
ГаннаВперше спробували формат круїзу для відпустки і залишилися дуже задоволені, як дорослі, так і діти! Тут кожен знайшов для себе щось особливе. Вже мріємо куди наступного круїзу помандруємо. Звичайно, зі "Знайками" :)
Світлана БрыльИ Вам спасибо за отличную компанию! До новых поездок!
АлександрРебята, спасибо вам огромное за такую организацию отдыха! Дети и мы получили массу позитивных эмоций от общения, игр, отдыха!!!! Теперь ждем новых встреч!!!
Київ, Поділ,
вул. Межигірська, 54, оф.17
(050) 381 4701 (067) 467 7808 Пн-Пт з 10:00 до 18:00
club@znaika.com.ua

Ми в Instagram

 • Нещодавно в нашому таборі відбувся дуже крутий майстер класс від @bibiclub.me 😍
Це український бренд з унікальним та ексклюзивним асортиментом дитячого та дорослого одягу, і не тільки!✌🏻
Одна з їх цікавинок - футболка з авторським принтом, який Ваша дитинка може власноруч розфарбувати!🎨
Ми всі разом закохалися в Bibiclub з першого погляду! Бо це, насамперед, - краса, якість та унікальність!😍❤️
 • #знайкаклуб #знайкабуковель
 • Мы не ищем легких путей, поэтому спускаемся с горы на подъемнике🤣🤣🤣
 • Марвел проти Діснею!
 • Знайка- це про дружбу ❤️
 • Ось і завершився наш чудовий відпочинок у Египті...сонце, море, йога, посмішки, солоне повітря та купа гарних емоцій та спогад!☀️🌊😍
 • Всі ми любимо гуляти по великим ТРЦ…так, згодна, не всі…але ж більшість з нас!✌️🙋‍♀️
⠀
А чи знали ви, що перший у світі торговий центр був побудований в Римі?🕍
Він складався з кількох рівнів і більше 150 торгових точок, які продавали все, - починаючи від їжі і спецій і закінчуючи одягом, уявляєте?
⠀
Про Рим можна дуже багато розповідати і ще більше слухати…саме цим ми і плануємо зайнятись на весняних канікулах і запрошуємо тебе з нами!😁 Детальніше на сайті 💕
 • Що може бути краще після довгої холодної зими, ніж духовний відпочинок у Єгипті всією сім'єю?😍🏝
⠀
Здається, ідеальний варіант для відновлення та оздоровлення організму, адже, море, сонце, щасливі люди, фрукти та йога...🧘‍♀️🌿
⠀
Саме завдяки йозі ви відчуєте результат, адже вона:
⠀
🌸знижує стрес і розслабляє нервову систему;
⠀
🌸покращує рухливість суглобів і гнучкість хребта;
⠀
🌸розвиток сили і витривалості;
⠀
🌸уміння керувати диханням і енергією;
⠀
🌸уміння справлятися з емоціями, негативом;
⠀
🌸загальне оздоровлення організму: фізичного і духовного стану.
⠀
Більш детальна інформація стосовно подорожі на сайті 💕
 • Чи хотіли б ви колись відчути себе справжнім Мікеланджело хоча б на день?
Хто ж, побачивши стелю чарівної Сикстинської капели, не захоче навчитися творити, як він?
Саме цим ми і займемося, тому що на нас чекає майстер-клас італійської фрески у Римі!😍🎨 Кожен з учасників вибере зображення, яке потрібно буде відтворити.
Потім, під керівництвом фахівців, підготуємо базу і намалюємо ескіз. А потім почнеться справжні чари: змішання кольорів і нанесення їх на поверхню!

Викладачі цього майстер-класу – визнані в Римі фахівці в галузі реставрації, які співпрацюють як з державними музеями, так і з приватними колекціонерами, а за сумісництвом – багатодітні батьки, прекрасно вміють доносити інформацію до найменших учасників проекту.

Лабораторія повністю безпечна для роботи дітей. Будьте впевнені, що вони не будуть в контакті з жодними хімічними речовинами на всіх етапах роботи!

Ось такі дива чекають нас на весняних канікулах у Римі!😍🕍
Хто ще не наважився забронювати місце для своєї родини - зараз саме час це зробити!

Детальніше на сайті та за телефоном 0503814701❤️

Слiдкувати