Канікули у Берліні. Групова поїздка
Інфомація про поїздку

Новий формат поїздок – окремі програми для дорослих та дітей!

Співавторство компаній “Знайка” та “Артдевичник”  – знайомтесь:

Дати поїздки 21-26 серпня 2019

У програмі:

– Оглядові екскурсії Берліном
– Екскурсія “Західний Берлін”
– Берлін у мініатюрі Little Big City
– Новий та Старий Музеї (+ спеціальна екскурсія-квест для дітей)
– Королівство шоколаду Rittersport з майстер-класом
– Картинна галерея (+спеціальна екскурсія для дітей)
– Пергамський музей
– Поїздка у Потсдам
– Музей техніки та Spectrum
– Рейхстаг
– Берлінський зоопарк

Вартість з людини – 350 євро за програму з людини (плюс готель та авіа)

День 1

Приїзд до Берліну, поселення у готелі  IntercityHotel Berlin Hauptbahnhof

День 2
ДОРОСЛІ:
Наше знайомство з німецькою столицею ми почнемо з оглядової екскурсії центром Берліну і його основних визначних пам`яток.
Ми прогуляємося старим містом – кварталом Ніколайфіртель і уявимо собі кипляче та вируюче життя жвавого торгового містечка, яким раніше був Берлін. Нам зустрінуться середньовічні трактири, будівля суду, перша в Берліні аптека. Далі пройдемося мальовничою набережною річки Шпрее, де почуємо від нашого гіда захоплюючі легенди і міфи, якими наповнений старовинний квартал. Після цього вийдемо до старої церкви, яка названа на честь Миколи Чудотворця. Обов`язково зайдемо помилуватися її декором 13 століття.
Далі наш шлях буде лягати до площі Александерплатц, де стоїть церква Святої Марії і так звана Червона ратуша (головна ратуша міста), де засідає бургомістр Берліну. Ми помилуємося Фонтаном Нептуна і прогуляємося красивим мостом Берліну – Шлоссбрюкке, де проходили королівські огляди і святкові паради.
Продовжимо нашу екскурсію ми прогулянкою відомим бульваром «Унтер ден Лінден», подивимося на найстаріший університет Берліну імені братів Гумбольдтом, в якому викладали 25 лауреатів Нобелівської премії!
Далі помилуємося красою найрозкішнішої площі міста, Жандарменмаркт, де стоять Французький, Німецький собори і Концертний зал.

Звичайно ж, відвідаємо візитні картки Берліна – Бранденбурзькі ворота та Рейхстаг.

Після обіду ми продовжимо наш насичений екскурсійний день відвідуванням двох найвідоміших музеїв берлінського Музейного Острову: Нового і Старого музеїв. Комплекс острову входить до списку Світової спадщини ЮНЕСКО

Будівля Нового музею, побудована в середині 19-го століття в стилі пізнього класицизму, вважається всесвітньо відомим зразком музейної архітектури. Експозиція музею розташовується на трьох поверхах і включає в себе:
– Єгипетський музей з колекцією папірусів, древніх саркофагів і, мабуть, найвидатнішим скарбом – бюстом неповторної цариці Нефертіті, який знайомий кожному з нас по тисячам репродукцій.
– Музей доісторичного періоду і ранньої історії, де перед нами постане одна з найбільших міжрегіональних археологічних колекцій Старого Світу.
– Етнографічний музей з експонатами доісторичного мистецтва, домашнім крамом, знаряддями полювання, а також ретельно відтвореними сценами відпочинку, занять і релігійних ритуалів древніх цивілізацій.
Ми також побачимо знаменитий і рідкісний артефакт, якому відведено цілий окремий зал музею – так званий берлінський Золотий Капелюх.
У Старому музеї ми познайомимося з унікальними творами мистецтва з античного зібрання, які об`єднані в постійну експозицію «Античні світи: греки, етруски і римляни». Тут ми побачимо перші відомі людству кольорові портрети, яким близько двох тисяч років.
ДІТИ:
Проводжаємо наших батьків у цікаву подорож містом і йдемо на зустріч з пригодою!
На дітей чекає екскурсія  “Всі медведики Берліну”
Сенс всієї екскурсії – пізнавальний, сподобається всім!
На нашій екскурсії ми з вами пройдемо знаменитими історичними вулицями німецької столиці і найкрасивішими площами Берліну, островом музеїв і набережною річки Шпрее, що проходить крізь весь історичний центр старого міста. А також побачимо всі основні історичні споруди та найстаріші церкви і собори Берліну. Ми почуємо бій годинника Червоної ратуші і побачимо як «тече час» у Водному годиннику Європа-Центру, зануримося в особливу атмосферу німецької столиці – жваву, радісну і неповторну!

Пересуваючись містом від пункту до пункту, ми «назбираємо» по шляху велику кількість всіляких берлінських Медведиків – символів нашого міста, і з усіма зможемо зробити пам`ятні знімки!

Після обіду на дітей чекає продовження пригод!

Ми навідаємося до Музею мініатюр Little Big City, який знаходиться в знаменитій Берлінській телевежі на Олександерплац. Це такий собі міні-Берлін, де ми зможемо закріпити свої знання від вранішньої екскурсії і відчути себе справжніми Гуліверами в країні Ліліпутів!
Це практично повна копія центру Берліну в мініатюрі – маленькі будиночки, електрички і автобуси, що рухаються,  навіть мітинг біля Рейхстагу проходить! Змінюються день і ніч, періодично починає йти дощ. Ні, вода, звичайно не ллється на тендітні макетики, але в приміщенні відразу стає темно, немов небо затягнуло хмарами, починає гриміти грім, а в якості звукового оформлення ставлять звуки дощу. Тільки уявна злива проходить, знову починають щебетати пташки 🙂
Вся історія Берліну – перед вашими очима :)!
День 3

ДОРОСЛІ:
Західний Берлін.
Наша екскурсія пройде легендарним бульваром Курфюрстендамм, або, як частіше кажуть – Кудамм, знаменитими кварталами неподалік: Цоо, Таунціенштрассе …
Як все починалося? На закаті імперії нова буржуазія побудувала собі оазис з вілл, клубів, розкішних торгових домів. Проект, покликаний затьмарити Єлисейські поля, контролював особисто Бісмарк. КаДеВе – торговий дім Заходу, Театр Заходу, найстаріший у Німеччині Зоологічний сад – ось тільки декілька предметів гордості нової буржуазії.
Але справжньою легендою Новий Захід (так назвали престижний район) став у «золоті двадцяті». Казкові часи, коли багаті ставали ще багатшими, акції злітали, як корки шампанського, а мільйонером, здавалося, міг стати кожен. Кінотеатри та нічні клуби, бари і танцювальні зали, підвальчик з шампанським і російські “чайні” – таким застала Кудамм перша хвиля російської еміграції.
Але настала криза, і по вулицях Нового Заходу пройшлися штурмовики нацистів, громлячи всіх “неправильних”.
Після війни в розділеному Берліні вокзал Цоо став прикордонним. А Сіті Вест взяли під крило союзники – перетворили на вітрину, зразковий Західний Берлін. Ожили торгові вулиці, відкрилися кінотеатри з новинками американських і французьких фільмів, змінилися кафе … Таким місто побачила еміграція 70-х, створивши свою легенду про ідеальний Берлін.

Після обіду ми продовжимо наше знайомство з містом і відправимося у ще одну скарбницю Музейного Острову – Пергамський музей, що включає в себе три колекції: Античне зібрання, Музей ісламського мистецтва і Переднеазіатський музей. Тут ми побачимо різні експонати давньої монументальної архітектури, основними з яких є Пергамський вівтар, що вражає своїми масштабами і пишністю,  Ворота Мілетського ринку і Ворота Іштар з Вавилону.

Ще одним унікальним скарбом музею є привезена з Алеппо і відтворена до найдрібніших деталей кімната багатого купця з розписного дерева. Досвідчений гід-мистецтвознавець повідає нам в подробицях про їх хвилюючі історії!

ДІТИ:

У нас незвичайна екскурсія! Ми вирушимо до Нового Музею з гідом-чарівником, щоб дослідити Древній Світ та зародження нашої цивілізації! Будемо шукати розгадки історії людства у квесті-екскурсії у залах археології та Єгипетського музею!
Після обіду – ще одна родзинка нашої подорожі!
Вирушаємо у магазин-музей шоколаду Rittersport

І найголовніше – кожен зможе зробити плитку шоколаду зі своїм смаком і огорнути його в неповторну обгортку, виготовлену своїми руками!
Музей-магазин Bunte SchokoWelt на площі Жандарменмаркт перетворює Берлін у столицю шоколаду. Вже на вході ви відчуваєте неповторний шоколадний аромат, перед яким неможливо встояти, – на трьох поверхах площею в 1000 м² можна проявити себе у творчості, дізнатися багато нового і цікавого про шоколад, а також придбати вподобане ласощі
Під керівництвом педагогів діти зможуть створити свої власні шоколадні шедеври RITTER SPORT, вибрати інгредієнти і оформити упаковку. Крім того, вони дізнаються багато нового і цікавого про шоколад. Незабутня і радісна подія для дітей!
День 4
ДОРОСЛІ:

Цей день нашого “арт-туру” ми почнемо у Берлінській картинній галереї – одному з провідних художніх музеїв Європи. Його колекція включає в себе шедеври світового живопису таких видатних майстрів, як Альбрехт Дюрер, Лукас Кранах, Боттічеллі, Рафаель, Тіціан, Караваджо, Босх, Брейгель, Петер Пауль Рубенс і Рембрандт.

Після обіду та вільного часу ми зустрінемося з нашою “молодшою” частиною групи, щоб…

ДІТИ:
А тим часом діти займуться знайомством з  Німецьким технічним музеєм!
Нас поведе гід, тому що самим дуже просто загубитися у лабіринтах цього величезного наукового простору! Неможливо навіть уявити, чого з техніки тут тільки немає!
Літаки, повітряні кулі, військова техніка, водний транспорт, залізничний транспорт, енергетика, хімічна та фізична промисловість, історія кінематографу, історична пивоварня :), комп`ютери та автоматизація, друкарство та виготовлення папіру, ювелірна промисловість, ткацтво, музей цукру і багато іншого!!!

Це насправді незабутні враження – від того різномаїття геніальних витворів технічного прогресу людства!

Після знайомства з “теорією”, час приступати до практики – нас чекає центр Spectrum, у якому все можна чипати, крутити, зсувати, розбирати та досліджувати! Тут зібрано різноманітні експериментальні конструкції, яки знайомлять з фізикою, оптикою, гідравлікою, акустикою, часом, кольором, звуком… Отже, ще буде завдання нас звідти виманити!!!

Коли зустрінемось з батьками, вирушимо до символу Берліну – Рейхстагу!
Подивимося, де засідає німецький парламент, послухаємо історичні факти про Рейхстах та піднімемось на його відомий у всьому світі дах-купол, х якого відкривається нереальна панорама Берліну!

День 5
ДОРОСЛІ:
В останній день “арт-туру” ми вирушимо на екскурсію в сусіднє з Берліном місто Потсдам з його чудовими палацами. Шість парків міста, єдина в Європі “руська” колонія з хатами і Павичий острів також внесені до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.
Впродовж нашої екскурсії ми побачмо:
• Вражаючий своєю розкішшю палац Сансусі і прилеглий до нього однойменний парк, які ще називають “Північним Версалем”, де ми оглянемо Гостьовий палац, Китайський чайний будиночок, Оранжерею, картинну галерею, Голландський млин і церква миру.
• Прекрасний палац і парк Цеціліенхоф (місце проведення Потсдамської конференції в 1945 р – «Великої трійки»)
• Мармуровий палац, холодильна камера у вигляді Піраміди
• Стара міська площа, ратуша і міський палац
• Головна вулиця міста – Бранденбургерштрассе
• Голландський квартал
• “руська” колонія «Олександрівка»

• Потсдамські Бранденбурзькі ворота

ДІТИ:

Зранку вирушаємо до Німецької картинної галереї з найкращим мистецтвознавцем Берліну, яка спеціалізується на роботі саме з маленькими відвідувачами музеїв. У цікавій ігровій формі ми познайомимо дітей з найкращими творами мистецтв, які розташовані у картинній галереї. Ретельно роздивимось всі елементи картин, навчимося “читати” думку і мету художника, дізнаємося про нюанси народження геніальних витворів митців.

Після галереї –  візит до Зоопарку!

Ви, мабуть, чули, що Берлінський ZOO є одним з найкращих зоопарків у світі і німці неймовірно їм пишаються!? Він займає перше місце по кількості різноманітних видів тварин! Зараз тут нараховується більше 13000 тварин, птахів, риб, які живуть на 35 гектарах парку!!!
То ж ми особисто в цьому переконаємось!
Звірі тут живуть привільно, для них створені умови, близькі до природніх: у пінгвінів і морських котиків басейни зі скелями, для морських птахів створений берег зі штучною хвилею, нічні звірі живуть майже в повній темряві і розглядати їх можна тільки з великими труднощами :), щоб не турбувати!
У дитячому зоопарку юні натуралісти можуть з рук погодувати кіз і овечок – за 20 центів в автоматі можна отримати жменю корму і пригостити ним місцевих тварин. Зрілі натуралісти, приготуйтеся до криків захоплення і небажанню йти додому!
День 6

Повернення додому з незабутніми спогадами! 🙂

Вартість програми
Вартість програми – 350 євро з людини
Включені всі супроводжуючі груп, гіди-екскурсоводи, вхідні квитки до музеїв і інших об’єктів, квитки у Потсдам
Додатково оплачується:
– авіапереліт. Вартість авіа – від 90 євро з людини.
– готель в центральній частині міста, з дуже зручним транспортним сполученням, вартість – 520 євро за двомісний або трьохмісний номер (два дорослих з дитиною до 18 років) на 5 ночей зі сніданками та абонементом на проїзд у міському транспорті!
– обіди-вечері і особисті витрати
– медичне страхування під час подорожі
Умови броні місця – передоплата 100 євро/людина.
Якщо Ви зацікавлені в цьому турі – будь ласка, заповніть форму нижче. Ми з Вами обов`язково зв`яжемося!
button
Зв'язок з менеджером:
З усіх питань, що стосуються поїздки, та для запису звертатися до менеджера
Як замовити?

  Записатися на
  Отримувати щотижневу інформацію про наші заходи  я підтверджую політику конфіденційності цього сайту
  Бажаете залишити ваш вiдгук?
  Ваша email адреса не буде опублiкована

  Останнi вiдгуки:
  Світлана БрыльСпасибо за теплые слова!
  Світлана БрыльСпасибо!!! Мы вас тоже очень любим!
  AnnaБлагодаря исключительно вашей команде , отдых прошёл на Ура , Анимация Мега крутая , дети целый день заняты увлекающими играми и заданиями , а взрослые тем временем могут заниматься йогой с профессионалом этого дела . Большой Респект Диме Яценко и Георгию !!! P.S. А прогулки по сказочному лесу Вообще покорили мое сердце ❤️
  КристинаУже много лет путешествуем с клубом Знайка. Каждая поездка это незабываемые впечатления. Тихий, уютный и очень зелёный «Богольвар», жить у подножья горы под звуки ручья это чистая магия. «Редисон» в Буковели это незабываемый вид из номера, чистейший воздух, счастливые дети, которые целый день заняты и увлечены своими делами. Очень любим и обязательно поедем ещё!
  ЮлияПрекрасно провели время в Вене. Спасибо большое за заботу, организацию и впечатления наших деток. Концепция путешествий взрослые отдельно, родители отдельно— это сказка ?. Восхитительное наполнение детской программы) с квестами, музеями, зоопарком, живой музыкой и конечно ( первое место) облачение в королевские костюмы ??. Надеемся на скорую встречу.
  ТетянсПодорожі зі Знайкою - це завжди назвичайно цікава пригода! Відень - казковий, величний, надихаючий. А завдяки окремим програмам для дітей та дорослих ми мали можливість побачити його з різних боків. Цікаво та пізнавально для дітей, чудово для батьків?
  Світлана БрыльНадежда!!! Спасибо! Вы самая лучшая бабушка:)!!! Держим равнение!!!
  НадеждаДобрый день Знайка! Спасибо за невероятные каникулы в Берлине! Замечательная организация, расположение отеля и сам отель. Разумно спланированные экскурсии, и много увидели и не было суеты и беготни. Мише все "интересности" понравились т. е. вся программа. Для меня был постоянный инсайт. Я открыла совершенно новый Берлин. Отпали все стереотипы. Спасибо всем: Света, Даша, Таисия, Римма и конечно же Анна. Спасибо ВАМ. Спасибо всей нашей группе. До новых встреч новых путешествий. P.S. всем родителям и бабушкам с дедушками уже посоветовала Знайку.
  Світлана БрыльАня, большое спасибо за такие теплые слова! Очень счастлива знакомству и, надеюсь, будем видеться и вместе ездить и дальше! Большой привет Маше :)!
  АняСветлана спасибо Вам большое за поездку! Комфортный отель, очень удобная локация. Просто невероятно интересная, насыщенная программа для взрослых и для детей. Много ездили с дочкой, но я бы не смогла, даже зная места куда пойти, так грамотно организовать поездку( я в Берлине уже была пару раз и брала и экскурсию и гида, но в эту поездку совсем другими глазами увидела этот город).Просто замечательные гиды, знающие и любящие своё дело, а ведь именно от гида зависит наше восприятие экскурсии и что откладывается после. Мне очень понравилась поездка и дочка (9лет) тоже в восторге.это был для меня новый формат поездки, где отдельно взрослые и детские экскурсии и как же это интересно!Это и новые знакомства и новые друзья, для детей это очень важно). Мне тоже очень повезло познакомиться с очень приятными людьми! Ну конечно для себя время, чтобы отдохнуть или погулять по магазинам тоже нашлось:)) А это всегда приятно! Для тех, кто хочет знакомить деток с миром, с его странами и разнообразной культурой, очень рекомендую! Да и просто чтобы отлично провести каникулы или просто отдохнуть нужно ехать со Знайками:)Ведь такие поездки наполняют и оставляют приятнейшее послевкусие и много замечательных воспоминаний. Также огромное спасибо за сюрприз, который с Вашей помощью получают дети в конце поездки! Это действительно подарок который вызывает самые яркие, самые тёплые и радостные эмоции.
  Київ
  +380503814701
  svetlana.bryl@gmail.com

  Ми в Instagram