Яскрава Барселона. Сімейна поїздка на весінні канікули
Загальна інформація

ГРУПА НАБРАНА!
Друзі, запрошуємо у Барселону – місто радості, неперевершених смаків, яскравих барв та геніальних митців!
Це вже третє місто у нашому спільному проекті з Артдевичник, де ми розділяємо програми для дітей та батьків – кожному за інтересами та за складом програми!
У Барселоні на нас чекають:
– оглядова екскурсія Готичним кварталом для дорослих та квест-екскурсія старим містом для дітей
– музей Пікассо для дорослих
– барселонський зоопарк для дітей
– монастир Монтсеррат для дорослих
– квест на горі Монтжуїк для дітей
– мистецтво Гауді (фантастичні будинки та собор Саграда Фамілія) – спільна сімейна екскурсія
– геній Сальвадора Далі – спільна екскурсія у Фігейрасі
– середньовічна Жирона (окремі екскурсії для дітей та дорослих)
– поїздка до парку Порт Авентура (цілий день адреналіну та захвату – спільно для сімей)

День 1 23 березня

Прибуття учасників, розселення у готелі Ronda House 3*, вільний час

День 2 24 березня 10:00  - 13:00

Дорослі:
Пішохідна екскурсія Готичним Кварталом та бульваром Рамбла

Щоб відчути дух середньовічної Барселони, треба обов’язково відвідати Готичний Квартал з його вузькими вуличками, які багаті історією і легендами цього древнього міста. Ми допоможемо Вам зануритися у світ людей, які творили історію цієї землі і залишили свій слід до наших днів.

Ви дізнаєтеся, чому головні ворота в місто називалися «Ворота сліпих» і навіщо їх перейменували у «Ворота Ангела»?
Побачите найдавнішу церкву Барселони, дізнаєтеся, які чудеса відбувалися в ній і хто є її покровителем до сьогоднішнього дня з середньовічних часів і які скарби береже в собі це місце?
Пройдетеся вулицями магів, трунарів і побачите давньоримські поховання, де дізнаєтеся, чому на цьому місці окрім склепів ростуть різні дерева? Доторкнетеся до збережених  давньоримських стін та колон Храму Августа, відкуди починається народжуватися місто – Барсіно. Ми розповімо Вам, чому місто має саме таку назву і для чого біля входу в місто Вас завжди вітає образ Святого Кристофора?
Відвідаєте головний Кафедральний собор Барселони з величезною історією та легендами, побачите в ньому купіль,  де хрестили перших індіанців, які  прибули з Колумбом з Нового Світу, доторкнетеся поглядом до мощів Святої Євлаліі, дівчинки 13 років, яка віддала своє життя в ім’я віри в Христа, побачите хори, в яких вирішувалися долі людей і країн в 16 столітті, дізнаєтеся, що таке Орден Золотого Руна і чому у внутрішньому дворику живуть гуси, яку детективну середньовічну історію приховують ці стіни і чому розп’яття Лепантійского хреста настільки незвичайне і як на нього місцеві мешканці роблять амулет на весь рік від негараздів. Чому на соборі зображені домашні тварини і хто похований в апсідній частині храму?Дізнаєтеся історію прапору та гербу Каталунії, хто є покровителем цієї провінції і чому ослик, а не бик головний символ цих земель? Побачите Королівський палац, де Колумб доповідав Фердинанду та Ізабеллі про відкриття Нового Світу і дізнаєтеся чому і ким Палац був проклятий? Відвідайте площу з ратушею і Палацом Уряду і дізнаєтеся що таке «Зал 100″ і чому біля Палацу Уряду такий незвичайний купол? Прогуляєтеся  середньовічним Єврейським Кварталом, дізнаєтеся, що таке “мізуза” і “міква” і чому вони такі важливі для іудеїв?
Також ми побачимо прибутковий будинок створений архітектором Puig i Cadafalch і кафе «Чотири Коти», де часто бували П. Пікассо, А. Гауді і весь модерністський світ Барселони … Прогуляємося головним бульваром Рамбла і відчуємо красу його будинків, відвідаємо головний ринок Бокерія, який є візитівкою міста

Діти:

Інтерактивна екскурсія для дітей “Казки, які живуть в Барселоні»
Це екскурсія – знайомство з Барселоною для наших маленьких мандрівників. На цій прогулянці старим містом ми перенесемося в чарівний світ казок, які живуть у Барселоні. Хочете познайомитися з волелюбним Равальським котом і дізнатися легенду білих гусей Кафедрального собору Барселони? Граючи, ми прогуляємося сторінками історії.
Ми дізнаємося історію головної вулиці міста Рамбла і познайомимося з «живими» скульптурами; зловимо удачу «за хвіст» в тому самому місці, де давним-давно збиралися головні чарівники і відьми Барселони; розгадаємо загадку часу і з’ясуємо, нарешті, швидко воно біжить або повільно тягнеться.
Де в Барселоні оселився найдавніший слон і найменший дракон? Хто відповідає у цьому старовинному місті за виконання бажань?
А ще ми познайомимося з професіями “скульптор” і “архітектор” на прикладі пам’яток Барселони.
Представлений маршрут охоплює чимало цікавих місць, які отримали високі оцінки у мандрівників: від Рамбла до загадкового Раваль, далі повз монастир 11 століття в саме серце готичного кварталу, де заглянемо до клуатру кафедрального собору. А закінчимо нашу прогулянку в казковому лісі, де живуть гноми.

13:00  - 14:30

Час для сумісного обіду. Пропонуємо насолодитися величезним вибором смаколиків та фруктів на ринку Бокерія

15:00

Дорослі:
Екскурсія з гідом у музей Пікассо.

Ми поговоримо з вами про генія 20 століття, про те, який вплив він справив на все світове мистецтво. Дізнаємося про його юні роки в Барселоні і початок його творчого шляху, подивимося роботи цього періоду.

Діти:
Після обіду діти відправляться в зоопарк Барселони!

Наших маленьких мандрівників очікують понад 2000 тварин, прекрасна природа, шоу дельфінів і морських левів, до того ж все це розташовано практично в центрі міста, в найстарішому парку Parc de la Ciutadella.

День 3 25 березня 9:00

Дорослі:
Виїзна екскурсія до монастиря Монтсеррат

Монтсеррат – це один з найголовніших символів Каталунії та центр паломництва католиків усього світу. Єдиний у своєму роді гірський масив, де височіють скелі химерних форм і чарівної краси. До того ж це національний парк Каталунья з багатою природою, скульптурними композиціями і системою зручних гірських стежок. Тут знаходиться діючий бенедиктинський монастир з чудотворною статуєю Святої Непорочної Діви Марії Монтсерратської. Кожен день там звучать кришталеві голоси хору хлопчиків, які співають гімн діві Марії. При бажанні, Ви зможете піднятися на поїзді до самих вершин гір, і помилуватися просторами з висоти пташиного польоту.
Також Ви дізнаєтеся, хто такі Бенедіктіанці.  Що робив Ігнасіо Лайола, засновник ордену Ієзуїтів на Монтсерраті? Які скарби зберігає цей монастир? Чому Чорна Діва має чорний колір і як вона сюди потрапила? Що робив у цьому монастирі Леонардо Да Вінчі? І що шукали німці у Другій Світовій Війні в монастирі? Дізнаєтеся легенди і традиції, пов’язані з цим непростим місцем і побачите роботи кращих архітекторів і скульпторів Каталунії…

Діти:
Квест «Порятунок світу» на горі Монжуїк

Справа в тому, що злий Чарівник Олзьтяес спустився на Землю, на берег Середземного моря, в Каталунію, і хоче зачарувати жителів прекрасного міста Барселона. А потім, вже з їх допомогою, завоювати і населення всієї Землі. Його мета зрозуміла – Зло повинно перемогти. Олзьтяес сховався на горі Монтжуїк і готується до рішучого нападу на людей. Але, як і у будь-якого злого чарівника, у Олзьтяеса є слабке місце. Його сили згаснуть, якщо Славний Лицар тричі скаже Чарівне Слово.
Передчуваючи небезпеку, Олзьтяес розірвав на шматки сувій з цим Чарівним Словом і розкидав по всій горі Монтжуїк. Світлі Сили тільки встигли помітити, в які райони гори опустилися обривки цього сувію. Представник Світлих Сил – Відун – склав Карту, на якій позначив місця падінь окремих букв Чарівного Слова. Таких фрагментів свитка дев’ять. На кожному фрагменті – по одній букві з заповітного слова.

Перед вами постає непросте завдання: за допомогою карти і Світлих Осяянь відшукати всі фрагменти сувію і зібрати слово з знайдених букв.

Після  квесту – обід  в  “Іспанському селі”

15:00

Спільна екскурсія дітей та дорослих “Мистецтво Антоніо Гауді”

Геніальний Антоніо Гауді в Барселоні, архітектура, яка захоплюює дух! Ми розповімо Вам історію створення шедеврів, чому його твори виглядають саме так і які легенди та образи несе ця архітектура.
Ім’я Гауді оповите таємничістю і відчуттям, що він хотів створити навколо себе область мовчання і цьому сприяв навіть час. Його творіння закладають основи абсолютно нового підходу в мистецтві архітектури.
Ми пройдемося з Вами головною вулицею Пассеж де Граса, де були створені кращі шедеври архітекторів-модерністів у Барселоні в кінці 19 – на початку 20 століть. Розповімо Вам, в чому особливість тротуарної плитки, створеної Гауді і в чому унікальність крамничок на цій вулиці?
Ви побачите будинок відомої родини Albert Lleó i Morera, який побудував основоположник стилю модерн в Каталунья – архітектор Lluís Domènech i Montaner зі своєю величезною командою в 40 чоловік. Так само Ви дізнаєтеся, де захована символіка сім’ї будинку, чому скульптури жінок прикрашають балкони і куди поділися ще дві скульптури? І чому це місце називається Квартал Розбрату?

Побачимо так само будинок головного шоколадника Барселони Amatller, який побудував відомий архітектор Барселони Josep Puig i Cadafalch з майстрами з кераміки, вітражного скла, дерева, кованого заліза і так само з відомим своїми роботами скульптором Eusebi Arnau. Цей будинок повний символізму і ми розшифруємо його. Ви дізнаєтеся, що ховається за віслюком-першодрукарем, мишами-склодувами і хто така Піфія? Що було на останньому поверсі будинку? І чому біля входу нас зустрічає скульптура цигана з ведмедем?

Також зануримося у легенду створення прибуткового будинку Batlló – творіння великого архітектора Гауді з його помічником – архітектором, живописцем і конструктором меблів Josep Maria Jujol, з яким вони створили найвідоміші шедеври. Дізнаємося, який прихований сенс має цей будинок і чому його в народі називають «Будинок з кісток»? Чому крестоцвіт виростає з часнику? І чому дах нагадує нам хребет дракона? Цей будинок вважається вершиною творчості таланту Гауді

Подивимося будинок Milà однієї з найбагатших сімей у Європі в 19 столітті. Так само його часто називають La Pedrera – Каменоломня. Архітектурний шедевр А.Гауді і Josep Maria Jujol який занесений в ЮНЕСКО як пам’ятник культури Всесвітньої спадщини. Але історія цього будинку не проста. Проект будинку став причиною розбіжностей між Гауді і Міла і став останньою комерційною роботою архітектора в цивільній архітектурі. Ви дізнаєтеся яким мав бути проект і чому це не було реалізовано? Чому на даху будинку зображена містична троянда з буквою «М»? Де заховані крила метелика і ноги слона? І чому безмовні вартові охороняють будинок?

І звичайно помилуємося величчю собору Святого Сімейства, який не залишить Вас байдужими! Крім символіки, яка прикрашає собор, ми розповімо, кому прийшла ідея створення собору? Яким містичним чином Гауді приступив до його створення? Як унікально створювалися скульптури? Чому ангели без крил? Про що говорять черепахи біля підніжжя собору? Чому на соборі немає містичних гаргулій? І як повинен виглядати собор після завершення його будівництва в 2026 році? А також, де режисер Лукас черпав натхнення для створення своїх героїв «Зоряних Воєн» та багато іншого …

День 4 26 березня

Виїзд на весь день в Фігейрас і Жирону

10.30-12.30 Дорослі і діти

Першу половину дня ми присвятимо незвичайній парі – генію та його музі, Сальвадору Далі і його коханій Галі.

Наша перша зупинка – Театр-музей Сальвадора Далі у Фігейрасі. Якщо Ви хочете потрапити в чарівний світ сюрреалізму, відчути себе всередині мозоку генія Сальвадора Далі і поглянути його очима на цей містичний світ, то театр-музей подарує Вам це відчуття.

Ви будете розгадувати його картини як ребус і відчуєте або любов на все життя або нелюбов до нього такої ж сили. Великий і епатажний геній, який зміг до досконалості довести стиль сюрреалізму, впізнаваний усіма людьми в світі. Але так само Ви відкриєте для себе в ньому чудового художника класики і мініатюри, і це також заворожує своєю витонченістю та майстерністю пензля. А ювелірна скарбниця здивує Вас своєю розкішшю і незвичністю виконання.
Допоможемо Вам зрозуміти і розшифрувати його картини, що б Ви почали бачити світ сюрреалізму його очима  і змогли відчути його геніальність! Це справжня подорож в задзеркалля!

12.30-13.30 спільний обід з дітьми

14.30-16.30
Дорослі:

Оглядова прогулянка казковою Жироною у супроводі гіда.
Жирона – це місто настільки добре збереженого середньовічного духу, що привернуло увагу творців найкасовішого серіалу в історії кіномистецтва – “Гри Престолів”. І дійсно, потрапивши сюди, ви зрозумієте, що ні декорації, ні фантазія тут не потрібні!
Кафедральний собор, вузькі вулички єврейського кварталу, арабські лазні – все це ми побачимо своїми очима 🙂

14.30-16.30 
Діти:
Оглядова екскурсія  Жироною «Пошуки жиронської відьми»

Середньовічна Жирона за 2 тисячі років до країв наповнилася старовинними легендами, дивовижними чутками і повір’ями, які місцеві жителі тримають за чисту монету. Ми прогуляємося кам’яними вуличками, на яких оживуть легенди про святого Нарциса і левицю, що захищає міські ворота. Оглянемо околиці з кріпосної стіни і відшукаємо відьму, якою лякають жиронскіх діточок :). А коли розгадаємо всі секрети міста, винагородимо себе чудовим морозивом від володарів зірок Мішлен.

День 5 27 березня

Виїзд на весь день у парк Port Aventura!

Це найпопулярніший іспанський сімейний парк відпочинку і курорт, в якому щорічно відпочивають понад три мільйони туристів з усього світу, що також робить його шостим за відвідуваністю розважальним парком у Європі.

Парк атракціонів Порт Авентура тематично розділений на шість зон-«країн» за географічним принципом, що дозволяє подати прогулянку по парку як кругосвітню подорож, а відвідування атракціонів – як незабутні пригоди в дорозі. «Країни» по порядку (від входу в парк): Середземномор’ї, Дикий Захід, Мексика, Китай, Полінезія та яскрава дитяча країна Сезам. На вулицях парку і в театрах проходить безліч яскравих шоу – близько 90 вистав за добу.

День 6 28 березня

Повернення додому

Вартість програми
Вартість програми450 євро з людини
Включені всі супроводжуючі груп, гіди-екскурсоводи, вхідні квитки до музеїв і інших об’єктів, квитки у Порт Авентура,  автобусні перевозки за програмою
Додатково оплачується:
– авіапереліт. Вартість авіа – від 168 євро з людини.
– готель в центральній частині міста, з зручним транспортним сполученням, вартість – 400 євро за двомісний номер, 520 євро за трьохмісний номер (два дорослих з дитиною до 18 років) на 5 ночей зі сніданками
– обіди-вечері і особисті витрати
– медичне страхування під час подорожі
Умови броні місця – передоплата 100 євро/людина.
Якщо Ви зацікавлені в цьому турі – будь ласка, заповніть форму нижче. Ми з Вами обов`язково зв`яжемося!
button
Зв'язок з менеджером:
Для бронювання та з будь яких питань дзвоніть менеджеру
Як замовити?

  Записатися на
  Отримувати щотижневу інформацію про наші заходи  я підтверджую політику конфіденційності цього сайту
  Бажаете залишити ваш вiдгук?
  Ваша email адреса не буде опублiкована

  Останнi вiдгуки:
  Світлана БрыльСпасибо за теплые слова!
  Світлана БрыльСпасибо!!! Мы вас тоже очень любим!
  AnnaБлагодаря исключительно вашей команде , отдых прошёл на Ура , Анимация Мега крутая , дети целый день заняты увлекающими играми и заданиями , а взрослые тем временем могут заниматься йогой с профессионалом этого дела . Большой Респект Диме Яценко и Георгию !!! P.S. А прогулки по сказочному лесу Вообще покорили мое сердце ❤️
  КристинаУже много лет путешествуем с клубом Знайка. Каждая поездка это незабываемые впечатления. Тихий, уютный и очень зелёный «Богольвар», жить у подножья горы под звуки ручья это чистая магия. «Редисон» в Буковели это незабываемый вид из номера, чистейший воздух, счастливые дети, которые целый день заняты и увлечены своими делами. Очень любим и обязательно поедем ещё!
  ЮлияПрекрасно провели время в Вене. Спасибо большое за заботу, организацию и впечатления наших деток. Концепция путешествий взрослые отдельно, родители отдельно— это сказка ?. Восхитительное наполнение детской программы) с квестами, музеями, зоопарком, живой музыкой и конечно ( первое место) облачение в королевские костюмы ??. Надеемся на скорую встречу.
  ТетянсПодорожі зі Знайкою - це завжди назвичайно цікава пригода! Відень - казковий, величний, надихаючий. А завдяки окремим програмам для дітей та дорослих ми мали можливість побачити його з різних боків. Цікаво та пізнавально для дітей, чудово для батьків?
  Світлана БрыльНадежда!!! Спасибо! Вы самая лучшая бабушка:)!!! Держим равнение!!!
  НадеждаДобрый день Знайка! Спасибо за невероятные каникулы в Берлине! Замечательная организация, расположение отеля и сам отель. Разумно спланированные экскурсии, и много увидели и не было суеты и беготни. Мише все "интересности" понравились т. е. вся программа. Для меня был постоянный инсайт. Я открыла совершенно новый Берлин. Отпали все стереотипы. Спасибо всем: Света, Даша, Таисия, Римма и конечно же Анна. Спасибо ВАМ. Спасибо всей нашей группе. До новых встреч новых путешествий. P.S. всем родителям и бабушкам с дедушками уже посоветовала Знайку.
  Світлана БрыльАня, большое спасибо за такие теплые слова! Очень счастлива знакомству и, надеюсь, будем видеться и вместе ездить и дальше! Большой привет Маше :)!
  АняСветлана спасибо Вам большое за поездку! Комфортный отель, очень удобная локация. Просто невероятно интересная, насыщенная программа для взрослых и для детей. Много ездили с дочкой, но я бы не смогла, даже зная места куда пойти, так грамотно организовать поездку( я в Берлине уже была пару раз и брала и экскурсию и гида, но в эту поездку совсем другими глазами увидела этот город).Просто замечательные гиды, знающие и любящие своё дело, а ведь именно от гида зависит наше восприятие экскурсии и что откладывается после. Мне очень понравилась поездка и дочка (9лет) тоже в восторге.это был для меня новый формат поездки, где отдельно взрослые и детские экскурсии и как же это интересно!Это и новые знакомства и новые друзья, для детей это очень важно). Мне тоже очень повезло познакомиться с очень приятными людьми! Ну конечно для себя время, чтобы отдохнуть или погулять по магазинам тоже нашлось:)) А это всегда приятно! Для тех, кто хочет знакомить деток с миром, с его странами и разнообразной культурой, очень рекомендую! Да и просто чтобы отлично провести каникулы или просто отдохнуть нужно ехать со Знайками:)Ведь такие поездки наполняют и оставляют приятнейшее послевкусие и много замечательных воспоминаний. Также огромное спасибо за сюрприз, который с Вашей помощью получают дети в конце поездки! Это действительно подарок который вызывает самые яркие, самые тёплые и радостные эмоции.
  Київ
  +380503814701
  svetlana.bryl@gmail.com

  Ми в Instagram