Сімейний табір MUCamp “Самер ретрит у Карпатах” (Буковель, готель Radisson Blu 5*)

Насолоджуватися часом зі своєю родиною. Бути всередині кіно. Творити разом та відкривати свою природу. Відновлюватися та надихатися. І все це посеред Карпатських гір.

Проведи час з найріднішими та створи найяскравіші спогади про літо 2024❣️

Дати: 19-23 серпня

Для кого: сім’ї з дітьми 5+

У програмі :

⛰️Проживання в 5⭐ готелі Radisson Blu в самому центрі Буковелю

💆Spa-відпочинок, басейн з підігрівом, сауна

🥞Смачний і корисний сніданок від шеф-повара

👪Сімейний відпочинок з програмою для дітей та дорослих

📸Професійна фотосесія для усієї родини

🦙Екскурсія в ентопарк “Гуцул Ленд”

🍕Майстер-клас та обід в італійському ресторані Il Molino

🤝Спільнота однодумців, що підтримує та назавжди залишиться у твоєму житті

🖌️Творчі практики, арт-терапія, зйомки кіно для батьків та дітей

🧘Тілесні практики та трансформаційна гра для відновлення емоційного стану

🌲Інстаграмні локації посеред мальовничих Карпат

✨Робота з метафоричними картками

🙋Майстер-клас з усвідомленого батьківства від освітніх експертів з 16-річним досвідом

🎉 Затишні та душевні вечірні посиденьки

🎁 Подарунки від партнерів

Наш Instagram

Наш сайт

!!! Клуб Активних Батьків “Знайка” надає додаткову знижку 500 грн на вартість табору. Щоб отримати додаткову знижку, введіть у формі реєстраці у колонці ” ПРОМОКОД” слово ЗНАЙКА

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

* реєстрація не означає обов’язкову оплату, Вам передхвонять і відповідять на всі Ваші питання, після чого Ви зможете прийняти рішення про участь

Вартість раннього бронювання (до кінця терміну дії акційної вартості):

🌸мама/тато + дитина – 49950 грн  63000 грн

🌸мама/тато + 2 дітей – 67000 грн 75000 грн

🌸мама + тато + дитина – 67000 грн 75000 грн

Ми потурбувалися, щоб сімейний відпочинок був максимально комфортним та корисним!

Хто такі MUCamp

Завдяки сімейній атмосфері, яку створює команда MUCamp, дитина відчуває себе на своєму місці. А ми точно знаємо, що розвиватися і навчатися краще за все, коли про тебе піклуються і підтримують.

Місія: створити простір, у якому кожна дитина може проявити себе та відкрити власну природу, приміряти цікаві ролі, проявити власний інтерес, відчути гармонію

Цілі: любов до себе, до світу, до своєї діяльності. Дружба, сім’я, підтримка, прийняття різності, розвиток, іноваційність. Сміливість, радість, гармонія

Засновники табору – це сім’я Мірошниченко – Євген, Олена та Анастасія. Саме вони вперше створили авторську технологію “знімаємо кіно” та вже 16 років підтримують сімейну атмосферу на змінах.

На змінах з дітьми працюють Майстри – люди, які люблять дітей, вірять в них, підтримують та допомагають вчитися на своєму досвіді. Це професіональні та надійні спеціалісти, які проходять відбір і 2-місячне навчання в школі майстрів за курсом “Стати тьютором”. Наприкінці навчання всі майстри здають екзамен та проходять тренінг та стажування.

На зміні ми працюємо з індивідуальним запитом по розвитку кожної дитини та надаємо розгорнутий зворотній звʼязок та рекомендації, як можна допомогти дитині розкрити свій потенціал.

Також на зміни ми запрошуємо Магістрів – спеціалісти з відеомейкінгу, режисерів, операторів, акторів, які проводять профільні майстер-класи та допомагають дітям зняти власні фільми.

В технології табору є 3 основні фокуси:
Лінія індивідуального розвитку
Мета табору — відшукати інтерес кожної дитини. Запропонувати їй такі завдання, які будуть одночасно цікавими та складними із викликом. Але водночас — обов’язково досяжними. Ми прагнемо, щоб дитина відчула успіх своєї діяльності та захотіла досягати його знову і знову. У таборі створюються особливі умови, у яких дитина сама прагне здобувати знання та вступати в комунікацію. Важливим напрямком табору є пошук і формування персонального інтересу, мотивація до продуктивної діяльності, виявлення талантів. Кожній дитині приділяється індивідуальна увага, щоб допомогти відкрити й усвідомити свій потенціал, здібності, творчу енергію, та розвити soft-skills, такі як тайм-менеджмент, вміння домовлятися, вирішувати конфлікти і спілкуватися.
Лінія команди
В нашому таборі діти діляться на дві вікові групи: юніори – діти від 7 до 11 і тінейджери – діти від 12 до 17 років. Потім учасники формують команди або робочі групи для спільної роботи над цікавим завданням. У команду можуть потрапити діти різного віку, що створює природні умови для лідерства й обміну досвідом. На початку зміни команди беруть участь в активностях на командоутворення, а також діти розподіляють ролі в команді. Будь-яку діяльність у таборі діти організовують самостійно. Водночас вони постійно зайняті та залучені в процес. Протягом першої половини дня команда працює над проектом. А у вільний час діти влаштовують вечірки, плавають у басейні, грають на майданчиках у лісі, влаштовують походи і творчі вечори, дивляться й обговорюють фільми.
Лінія кіно
На початку зміни діти проходять навчання в студіях, де знайомляться з особливостями режисури, операторства, акторської майстерності та монтажу. Також протягом зміни діти проходять творчі майстер-класи та воркшопи з відеомейкінгу, stop motion-анімації, ораторства від експертів кіно та театру. Кожен може обрати для себе цікаву кіношну роль та спробувати себе в діяльності. Діти формують справжні знімальні команди, створюють власні кінопродакшени. Учасники табору працюють із професійною технікою для зйомок (освітлення, стабілізатори, монтажні станції та рекордери). Протягом зміни кожна команда створює декілька відеопродуктів у різних жанрах та стилях. На змінах діти створюють кліпи, короткометражки, YouTube-влоги, відео для TikTok, мультфільми, fashion-ролики.
Кожна дитина – особлива, кожна людина – творча!

Зв'язок з менеджером:
Інформація по табору +380978132674
Як замовити?

  Записатися на
  Отримувати щотижневу інформацію про наші заходи  я підтверджую політику конфіденційності цього сайту
  Останнi вiдгуки:
  Світлана БрыльСпасибо за теплые слова!
  Світлана БрыльСпасибо!!! Мы вас тоже очень любим!
  AnnaБлагодаря исключительно вашей команде , отдых прошёл на Ура , Анимация Мега крутая , дети целый день заняты увлекающими играми и заданиями , а взрослые тем временем могут заниматься йогой с профессионалом этого дела . Большой Респект Диме Яценко и Георгию !!! P.S. А прогулки по сказочному лесу Вообще покорили мое сердце ❤️
  КристинаУже много лет путешествуем с клубом Знайка. Каждая поездка это незабываемые впечатления. Тихий, уютный и очень зелёный «Богольвар», жить у подножья горы под звуки ручья это чистая магия. «Редисон» в Буковели это незабываемый вид из номера, чистейший воздух, счастливые дети, которые целый день заняты и увлечены своими делами. Очень любим и обязательно поедем ещё!
  ЮлияПрекрасно провели время в Вене. Спасибо большое за заботу, организацию и впечатления наших деток. Концепция путешествий взрослые отдельно, родители отдельно— это сказка ?. Восхитительное наполнение детской программы) с квестами, музеями, зоопарком, живой музыкой и конечно ( первое место) облачение в королевские костюмы ??. Надеемся на скорую встречу.
  ТетянсПодорожі зі Знайкою - це завжди назвичайно цікава пригода! Відень - казковий, величний, надихаючий. А завдяки окремим програмам для дітей та дорослих ми мали можливість побачити його з різних боків. Цікаво та пізнавально для дітей, чудово для батьків?
  Світлана БрыльНадежда!!! Спасибо! Вы самая лучшая бабушка:)!!! Держим равнение!!!
  НадеждаДобрый день Знайка! Спасибо за невероятные каникулы в Берлине! Замечательная организация, расположение отеля и сам отель. Разумно спланированные экскурсии, и много увидели и не было суеты и беготни. Мише все "интересности" понравились т. е. вся программа. Для меня был постоянный инсайт. Я открыла совершенно новый Берлин. Отпали все стереотипы. Спасибо всем: Света, Даша, Таисия, Римма и конечно же Анна. Спасибо ВАМ. Спасибо всей нашей группе. До новых встреч новых путешествий. P.S. всем родителям и бабушкам с дедушками уже посоветовала Знайку.
  Світлана БрыльАня, большое спасибо за такие теплые слова! Очень счастлива знакомству и, надеюсь, будем видеться и вместе ездить и дальше! Большой привет Маше :)!
  АняСветлана спасибо Вам большое за поездку! Комфортный отель, очень удобная локация. Просто невероятно интересная, насыщенная программа для взрослых и для детей. Много ездили с дочкой, но я бы не смогла, даже зная места куда пойти, так грамотно организовать поездку( я в Берлине уже была пару раз и брала и экскурсию и гида, но в эту поездку совсем другими глазами увидела этот город).Просто замечательные гиды, знающие и любящие своё дело, а ведь именно от гида зависит наше восприятие экскурсии и что откладывается после. Мне очень понравилась поездка и дочка (9лет) тоже в восторге.это был для меня новый формат поездки, где отдельно взрослые и детские экскурсии и как же это интересно!Это и новые знакомства и новые друзья, для детей это очень важно). Мне тоже очень повезло познакомиться с очень приятными людьми! Ну конечно для себя время, чтобы отдохнуть или погулять по магазинам тоже нашлось:)) А это всегда приятно! Для тех, кто хочет знакомить деток с миром, с его странами и разнообразной культурой, очень рекомендую! Да и просто чтобы отлично провести каникулы или просто отдохнуть нужно ехать со Знайками:)Ведь такие поездки наполняют и оставляют приятнейшее послевкусие и много замечательных воспоминаний. Также огромное спасибо за сюрприз, который с Вашей помощью получают дети в конце поездки! Это действительно подарок который вызывает самые яркие, самые тёплые и радостные эмоции.
  Київ
  +380503814701
  svetlana.bryl@gmail.com

  Ми в Instagram