Київ, вул. Межигірська, 54, оф.17 (050) 381 4701 (098) 963 1455
Оздоровчий табір “Бригантина” м.Скадовськ
Табір "Бригантина" на березі Чорного моря

Дитячий оздоровчий комплекс «Бригантина» – по-справжньому домашній табір. Ми прагнемо не просто знати всіх по іменах, але запам’ятовувати унікальні особливості і потреби кожного. Ми не вказуємо, що потрібно робити, а надаємо широкий вибір корисних можливостей. Всі діти об’єднуються в загони по віку, для створення атмосфери довіри і затишку. За кожним загоном закріплено три вожатих, що гарантує особливу увагу кожній дитині. Вони проживають на поверсі з дітьми, щоб контролювати безпеку і комфорт відпочиваючих. Всі двері корпусів закриваються на ключ, який є тільки у вожатих.

Зміни і вартість:

 • 01.06.19 – 14.06.19 – 14 днів – 9000 грн.
 • 16.06.19 – 29.06.19 – 14 днів – 10 000 грн.
 • 01.07.19 – 14.07.19 – 14 днів – 10 000 грн.
 • 16.07.19 – 29.07.19 – 14 днів – 10 000 грн.
 • 31.07.19 – 13.08.19 – 14 днів – 10 000 грн.
 • 15.08.19 – 28.08.19 – 14 днів – 9000 грн.

На дітей чекає:

 • сучасний аквапарк з 10 атракціонами на території табору
 • майданчики для гри в футбол, волейбол  і баскетбол;
 • смуга перешкод;
 • мотузковий парк;
 • тренажерний зал під відкритими небом;
 • тренування з плавання
 • розваги та майстер-класи;
 • шоу програма
Розміщення дітей

На території табору розташовано 4 корпуси. Кожен загін займає окремий поверх. Проживання здійснюється в 3-4 місних номерах, укомплектованих сучасними меблями: тумбочками, шафами, ліжками з ортопедичними матрацами, дзеркалом. На поверсі є хол для заходів, зона релаксу, ігрова кімната, душ, туалет, кімната гігієни, камера зберігання. У душових цілодобово є гаряча вода, встановлено нову сантехніку та проведено ремонт. Вікна в корпусах захищені москітні сітки, які перешкоджають попаданню комах в дитячі кімнати. У всіх корпусах покоївками щодня проводиться вологе прибирання.

Інфраструктура

Біля кожного спального корпусу – умивальники, ногомийки, фонтанчики з питною водою, центральний фонтан, криті веранди, ігрові та загонові місця, малі архітектурні форми, багаття, тренажерний зал, дитяче кафе, танцмайданчик. Територія табору рясніє різноманітними рослинами, які захищають табір від пилу і створюють велику кількість тіньових зон. Розарії та тематичні клумби – це не тільки прикраса, а й гордість нашого табору.

Пляж
На території «Бригантини» розташувався обладнаний піщаний пляж всього в 20 метрах від корпусів, який оснащений тіньовими навісами, для комфорту дітей. Також у моря розташовані душові, туалет, фонтанчик з питною водою, волейбольне та міні-футбольне поле, тренажери, алея вуличних ігор, смуга перешкод, хореографічна майданчик, альтанки для занять гурткової роботи.

У нашій концепції роботи пляж – це «центр світу». Ми прагнемо зробити максимальним кількість часу, який діти проводять на пляжі, щоб посилити процес оздоровлення, мінімізувати час проведений в кімнатах і з мобільними телефонами. Саме тому, діти обов’язково щодня відвідують пляж. Для того, щоб вони не занудьгували, ми ретельно вибираємо цікаві ігрові форми, які реалізують професійні аніматори. Кожен день на пляжі проводяться два анімаційних заходи: ігри з різноманітним сучасним реквізитом, квести, турніри, творчі конкурси, танцювальні баттли.

Аквапарк

У воді розміщений сучасний аквапарк, придбаний спеціально до оздоровчого сезону 2019, що складається більш ніж з 10 різних атракціонів, які допомагають зробити купання в морі більш захоплюючим і веселим. Під час водних процедур діти перебувають під наглядом професійних спортінструктор і вожатих. На пляжі завжди знаходиться медпрацівник. 

Бассейн

Гордість нашого табору – це напіволімпійський басейн. Він розділений на дві зони: дрібну (1м) і глибоку (1,7 м), для дітей різного віку. Також, біля басейну знаходяться душові кабінки та туалет.

Діти купаються під наглядом професійного спортінструктора і медпрацівника. На території навколо басейну розміщена штучна трава, яка перешкоджає ковзанню і зменшує ризик падінь. Для комфорту дітей стоять лежаки і великі парасолі.
У воді встановлені ворота для гри у водне поло. Різні кола, м’ячики і водний реквізит додає різноманіття під час купання. Кожну зміну проводяться змагання з плавання, ватерполо, ігри у воді і аквааеробіка. Для дітей, які не вміють плавати, проводяться додаткові заняття і вправи з дошками для плавання, нарукавниками.

Програма табору

Девіз нашої команди: «З грою по життю!».  Щодня в нашому таборі проводяться культурно-масові заходи. Команда професійних педагогів продумує кожну гру або концерт до дрібниць. Тому всі заходи не тільки розважальні, але мають розвиває і виховний характер. Наші активності допомагають дітям розкрити свої таланти, виявити лідерські якості, навчитися роботі в команді.

Кожна зміна – тематична. Ми намагаємося урізноманітнити дозвілля пропонуючи різноманітні заходи: квести, ігри, тренінги, фестивалі, інтелектуальні змагання, мюзикли, пляжні анімації, спортивні командні змагання, танцювальні постановки та інше. Майже вся анімація є авторською, організованою групою Бригантини. До того ж ми постійно відвідуємо форуми та семінари, які дозволяють використовувати все краще, що є в Україні і за кордоном. Ми постійно в пошуку нових форматів і форм роботи. Оздоровчий табір“Бригантина» став традиційним учасником благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри». У минулому році, саме наш табір відкривав даний фестиваль. У міру можливості ми запрошуємо в гості зірок, іменитих виконавців, професійних хореографів.

Розпорядок дня
 • 8:30 вранці сонечко встає, будить в таборі дітей
 • 8:40 щоб прогнати залишки сну – зарядка для всіх
 • 9:00 на лінійку поспішай, потрібною  обговорити програму дня;
 •   9:15 підкріпитися всім пора – чекають в їдальні кухарі
 • 10:00 – 12:00 ніяких перешкод немає – Дав плавник «зелене світло»
 • 13:00 – 14:00 вітер з моря до нас летить, наганяє апетит, голову паморочить аромат котлет, на столах накритий обід
 • 14:00 – 16:00 після смачного обіду, двогодинна “тиха година”
 • 16:10 – 16:30 після сну вам буде сік, Пирога великий шматок, кавуни, банан, печиво – всі в їдальню
 • 16:30 – 18:30 а тепер – пора витівок, чекають і дорослих і дітей! У гри будуть всі грати, не можна в таборі нудьгувати
 • 19:00  на вечір дуже потрібна смачна вечеря
 • 20:00 – 23:00 дискотека хороша – Солов’єм співа душа! Збирайтеся скоріше! Діджей чекає.
Харчування

У «Бригантині» їжа смачна і корисна. Прийом їжі відбувається в сучасній і комфортною їдальні, розрахованій на більш, ніж 500 чоловік в режимі «шведський стіл». Вожаті та офіціанти допоможуть вибрати блюдо з асортименту, збалансувати порцію. Даний формат дозволяє виключити з особистого меню продукти – алергени, гарантувати, що кожна дитина знайде собі їжу за смаком.

Харчуються діти п’ять разів на день – це допомагає їм накопичувати енергію і бути активними протягом усього дня. Кожен день дітям пропонується меню з необхідною кількістю м’ясних, рибних і молочних продуктів. Овочі та фрукти, які ми використовуємо, вирощені на місцевих полях і є екологічно чистими. Дуже важливо, що на території табору водопровідна вода є артезіанської і придатна для пиття. Якість води регулярно перевіряється.

З 2018 року в таборі «Бригантина» впроваджена система ХАССП (Hazard Analysis and Critical Control Points) – система управління безпечністю харчових продуктів, як надійний механізм захисту споживачів від небезпек, які можуть супроводжувати харчову продукцію. За підсумками трьох перевірок «Держспожівслужбі» (сучасного аналога санепідемстанції) за літній сезон 2018 у Бригантині не було виявлено жодного порушення в роботі їдальнею і якості виробленої їжі.У Бригантині розташована власна артезіанська свердловина глибиною більше 150 метрів, а це значить, що питний режим цілодобово забезпечений чистою мінеральною водою.

Безпека

Територія табору закрита від сторонніх. Охорону табору організовує приватна служба безпеки. Патрулювання здійснюється цілодобово двома охоронцями.

Медичне обслуговування

Укомплектований кваліфікованим медичним персоналом відповідно до штатного розкладу та сучасних вимог. У медпункті – ізолятор на 12 ліжок, кабінет лікаря, маніпуляційна, процедурний кабінет; два санвузли, душова кімната. Медичний пункт оснащений відповідно до вимог СЕС. За медиками закріплений черговий автомобіль.

Трансфер

Можливий організований трансфер з Києва, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу.

Трансфер оплачується додатково -Київ- Табір -Київ – 1350 грн. (включно з пайком при поверненні)

button
Зв'язок з менеджером:
Звертайтеся, буду рада допомогти!
Як замовити?
Записатися на
Отримувати щотижневу інформацію про наші заходи


я підтверджую політику конфіденційності цього сайту

Останнi вiдгуки:
Світлана БрыльАня, дуже дякуємо за та теплий відгук та за вашу компанію :))!
ГаннаВперше спробували формат круїзу для відпустки і залишилися дуже задоволені, як дорослі, так і діти! Тут кожен знайшов для себе щось особливе. Вже мріємо куди наступного круїзу помандруємо. Звичайно, зі "Знайками" :)
Світлана БрыльИ Вам спасибо за отличную компанию! До новых поездок!
АлександрРебята, спасибо вам огромное за такую организацию отдыха! Дети и мы получили массу позитивных эмоций от общения, игр, отдыха!!!! Теперь ждем новых встреч!!!
Київ, Поділ,
вул. Межигірська, 54, оф.17
(050) 381 4701 (067) 467 7808 Пн-Пт з 10:00 до 18:00
club@znaika.com.ua

Ми в Instagram

 • #знайкаклуб #знайкабуковель
 • Мы не ищем легких путей, поэтому спускаемся с горы на подъемнике🤣🤣🤣
 • Марвел проти Діснею!
 • Знайка- це про дружбу ❤️
 • Ось і завершився наш чудовий відпочинок у Египті...сонце, море, йога, посмішки, солоне повітря та купа гарних емоцій та спогад!☀️🌊😍
 • Всі ми любимо гуляти по великим ТРЦ…так, згодна, не всі…але ж більшість з нас!✌️🙋‍♀️
⠀
А чи знали ви, що перший у світі торговий центр був побудований в Римі?🕍
Він складався з кількох рівнів і більше 150 торгових точок, які продавали все, - починаючи від їжі і спецій і закінчуючи одягом, уявляєте?
⠀
Про Рим можна дуже багато розповідати і ще більше слухати…саме цим ми і плануємо зайнятись на весняних канікулах і запрошуємо тебе з нами!😁 Детальніше на сайті 💕
 • Що може бути краще після довгої холодної зими, ніж духовний відпочинок у Єгипті всією сім'єю?😍🏝
⠀
Здається, ідеальний варіант для відновлення та оздоровлення організму, адже, море, сонце, щасливі люди, фрукти та йога...🧘‍♀️🌿
⠀
Саме завдяки йозі ви відчуєте результат, адже вона:
⠀
🌸знижує стрес і розслабляє нервову систему;
⠀
🌸покращує рухливість суглобів і гнучкість хребта;
⠀
🌸розвиток сили і витривалості;
⠀
🌸уміння керувати диханням і енергією;
⠀
🌸уміння справлятися з емоціями, негативом;
⠀
🌸загальне оздоровлення організму: фізичного і духовного стану.
⠀
Більш детальна інформація стосовно подорожі на сайті 💕
 • Чи хотіли б ви колись відчути себе справжнім Мікеланджело хоча б на день?
Хто ж, побачивши стелю чарівної Сикстинської капели, не захоче навчитися творити, як він?
Саме цим ми і займемося, тому що на нас чекає майстер-клас італійської фрески у Римі!😍🎨 Кожен з учасників вибере зображення, яке потрібно буде відтворити.
Потім, під керівництвом фахівців, підготуємо базу і намалюємо ескіз. А потім почнеться справжні чари: змішання кольорів і нанесення їх на поверхню!

Викладачі цього майстер-класу – визнані в Римі фахівці в галузі реставрації, які співпрацюють як з державними музеями, так і з приватними колекціонерами, а за сумісництвом – багатодітні батьки, прекрасно вміють доносити інформацію до найменших учасників проекту.

Лабораторія повністю безпечна для роботи дітей. Будьте впевнені, що вони не будуть в контакті з жодними хімічними речовинами на всіх етапах роботи!

Ось такі дива чекають нас на весняних канікулах у Римі!😍🕍
Хто ще не наважився забронювати місце для своєї родини - зараз саме час це зробити!

Детальніше на сайті та за телефоном 0503814701❤️
 • Друзі!😀
⠀
В нас є чудова ідея, як з приходом весни розквітнути фізично та духовно!🌸🌿
⠀
Пропонуємо вам приєднатися до нашої подорожі на весняні канікули до славетного міста мистецтва та історії - Риму!🕍🇨🇮
Це буде не звичайна сімейна подорож!
⠀
Ми з @arttravelkeplina розробили ексклюзивну програму окремо для батьків та дітей!👨‍👩‍👧‍👦
⠀
Тепер дітям не потрібно байдикувати на «дорослих» екскурсіях, а батькам не доведеться сумувати на дитячих заходах!
⠀
Поки дорослі будуть насолоджуватися компанією мистецтва, спокійно прогулюватись та дізнаватись багато цікавого про місто і не тільки, в діток буде можливість відчути Рим через ємоцію та пригоди!😍
⠀
Нашу програму зроблено окремо під батьків та дітей, але від цього не гірше, а навіть краще, адже кожен зможе насолодитися цікавим днем, а потім розповісти все один одному за спільною вечерею!
⠀
Та якщо хтось із батьків захоче на деякий час приєднатися до дитячої програми - без проблем!
⠀
Тож запрошуємо тебе та твою родину до Риму разом із нами! Більш детальна інформація на сайті
та за телефоном 0503814701!❤️

Слiдкувати