Київ, вул. Межигірська, 54, оф.17 (050) 381 4701 (098) 963 1455
НОВОРІЧНА КАЗКА В ЛОНДОНІ, Великобританія

Програма з вивчення англійської мови та занурення у англомовне середовище для дітей проводиться в престижній  англійській резиденції у Лондоні.

Резиденція побудована в 2016 році, розташована в 30 хвилинах від центру Лондона. Школа акредитована BAC організацією, яка була заснована в 1984 році для незалежного оцінювання навчальних закладів і є членом Європейської Асоціації визначення якості освіти.

В програмі передбачені : екскурсії, розваги та навчання за рівнем знань!

У вартість входить :

 • реєстрація в школі;
 • доставка запрошення в Україну;
 • трансфер аеропорт-школа-аеропорт;
 • 2-4 місне проживання в резиденції в Лондоні;
 • 3-х разове харчування;
 • тестування на знання англійської мови по приїзду;
 • 20 уроків англійської мови на тиждень;
 • навчальний матеріал;
 • сертифікат по закінченню;
 • екскурсії по програмі (більше 10-и)
 • щоденна розважальна програма;
 • візовий збір;
 • послуги з оформлення візи;
 • авіаквитки;
 • страховий поліс на весь період поїздки;
 • супроводжуючий вчитель з України протягом всієї програми

Вартість програми : 3393 євро

Дати заїзду:  22.12.2019 – 05.01.2020

Проживання

Проживання в покращених кімнатах по 2-4 людини, з особистими ванними кімнатами. Безкоштовний wi-fi у кожній кімнаті. 3-х разове харчування.

Навчання

Проводиться тестування на знання англійської мови по приїзду, 20 уроків англійської мови на тиждень з носіями мови – сертифікованими викладачами, навчальні матеріали надаються на місці.  Учні діляться на групи за рівнем знань.

Розважальна програма

Екскурсійна та розважальна програма:

 • оглядова екскурсія по Лондону;
 • відвідування новорічних ярмарків;
 • музей воскових фігур Madame Tussauds;
 • шопінг на знаменитій Oxford Street;
 • колесо огляду London Eye;
 • екскурсія до Кенсінгтонського палацу;
 • поїздка на цілий день в Кембридж;
 • відвідування Лондонського акваріуму;
 • поїздка на цілий день в Віндзор, з відвідуванням Windsor Castle;
 • музей жахливих історій The London Dungeons з театралізованою виставою зі спецефектами, девіз якого: «Страх кумедна річ»;
 • фестиваль Winter Wonderland в Hyde Park;
 • відвідування мюзиклу володаря міжнародних премій «Wicked»

Також напередодні Нового 2020 Року Вас чекає святкова вечеря та незабутній феєрверк!  Щодня крім екскурсій дітей чекають вечірні розваги багато з яких пов’язані зі спілкуванням і спрямовані на розвиток мовних навичок, і поповнення словникового запасу.

Всі вхідні квитки входять у вартість.

Список документів на візу
 1. Закордонний паспорт, який дійсний не менше півроку з моменту планованої дати повернення в Україну і має містити принаймні один чистий аркуш (дві сторінки з обох сторін аркуша, сторінка «особливі відмітки” – не рахується).Копії попередніх віз  та штампів про поїздки за останні 10 років.Для дітей подаються так само копії віз в паспортах батьків.
 2. Внутрішній паспорт Копія ID з обох сторін + Витяг
 3. Свідоцтво про народження
 4. Підтвердження короткострокової мети візиту. Для навчання за кордоном: запрошення на навчання з навчального закладу із зазначенням про тип і тривалість курсу (надає агентство )
 5. Сертифікати про проходження мовних курсів. Сертифікат необхідний тільки для поїздок з метою навчання за кордоном.
 6. Підтвердження оплати .Для навчання за кордоном – заявка на участь у курсі з підтвердженням повної оплати навчання. (при підписанні договору)
 7. Підтвердження проживання. Документ, що містить в собі підтвердження адреси проживання заявника на час перебування за кордоном. Якщо проживання, під час навчання, організовано на базі навчального закладу, досить вказівки про це в листі запрошенні.
 8. Підтвердження джерела доходів.Тип підтвердження залежить від поточного виду зайнятості заявника (для дітей подаються документи батька-спонсора ,який оплачує поїздку). Для найманих робітників – довідка з місця роботи, видана за останній місяць з зазначенням займаної посади, дати початку роботи і заробітної плати співробітника за останні 6 місяців, контактів роботодавця; також повинні бути вказані ПІБ і посада підписала довідку. У разі поїздки за кордон, в довідці має бути присутня фраза що роботодавець не проти поїздки співробітника за кордон і що на час поїздки робоче місце за ним зберігається.   Для приватних підприємців: виписка з державного реєстру про реєстрацію ФОПдокумент, що описує підприємницьку діяльність (вид діяльності, терміни діяльності), основних партнерів. Може бути видана податковою інспекцією або написана самостійно підприємцем. Податкова декларація за минулий рік і / або останній звітний період, з печаткою податкової про отримання цієї деклараціїдовідка з податкової інспекції за місцем реєстрації про джерело доходів і про задекларовані суми доходу за минулий рік і / або останній звітний період. Для засновників підприємств – довідка з місця роботи, видана за останній місяць з зазначенням займаної посади, дати початку роботи і місячної заробітної плати, контактів підприємства, суми дивідендів отриманих за останній рік / півроку / квартал. Так само для засновників необхідно надати копію свідоцтва про реєстрацію компанії (можливо подати статут).
 9. Документи про наявність майнових активів. Для дітей подаються документи про наявність майнових активів батьків.Це можуть бути документи про право власності на нерухомість, автомобіль, акції.
 10. Банківські фінансові документи. Для дітей подаються банківські документи батьків: Довідка з банку про наявність особистих рахунків, а також виписка про рух коштів по рахунках за останні 6 місяців (дійсна 30 днів)
 11. Нотаріальний дозвіл на виїзд дитини . Нотаріально завірена заява батьків (один на двох або окремо від мами і окремо від тата) про дозвіл на виїзд неповнолітньої дитини за кордон з гарантією покриття всіх витрат, пов’язаних з його перебуванням за кордоном.
 12. Паспорти батьків. Подаються копії першої сторінки зарубіжних паспортів і всіх сторінок з візами, а також перша, друга і сторінка з пропискою внутрішніх паспортів батьків
 13. Довідка з місця навчанняДовідка з місця навчання необхідна для школярів і студентів. Вона повинна бути оформлена на бланку навчального закладу і містити наступну інформацію:контакти навчального закладу (телефон, електронна пошта, поштова адреса); дати початку навчання; клас навчання для школярів;  група, форма навчання (заочно або стаціонар), курс і факультет для студентів; дати закінчення навчання,дата, підпис, печатка .              ВСІ ДОКУМЕНТИ МАЮТЬ БУТИ ПЕРЕКЛАДЕНІ НА АНГЛІЙСЬКУ МОВУ!    ДОКУМЕНТИ НА ВІЗУ ПОДАЮТЬСЯ В ПОСОЛЬСТВО 20.11.2019 !
button
Зв'язок з менеджером:
Буду рада допомогти
Як замовити?
Записатися на
Отримувати щотижневу інформацію про наші заходи


я підтверджую політику конфіденційності цього сайту

Останнi вiдгуки:
ЮлияПрекрасно провели время в Вене. Спасибо большое за заботу, организацию и впечатления наших деток. Концепция путешествий взрослые отдельно, родители отдельно— это сказка 😊. Восхитительное наполнение детской программы) с квестами, музеями, зоопарком, живой музыкой и конечно ( первое место) облачение в королевские костюмы 🙈😍. Надеемся на скорую встречу.
ТетянсПодорожі зі Знайкою - це завжди назвичайно цікава пригода! Відень - казковий, величний, надихаючий. А завдяки окремим програмам для дітей та дорослих ми мали можливість побачити його з різних боків. Цікаво та пізнавально для дітей, чудово для батьків😀
Світлана БрыльНадежда!!! Спасибо! Вы самая лучшая бабушка:)!!! Держим равнение!!!
НадеждаДобрый день Знайка! Спасибо за невероятные каникулы в Берлине! Замечательная организация, расположение отеля и сам отель. Разумно спланированные экскурсии, и много увидели и не было суеты и беготни. Мише все "интересности" понравились т. е. вся программа. Для меня был постоянный инсайт. Я открыла совершенно новый Берлин. Отпали все стереотипы. Спасибо всем: Света, Даша, Таисия, Римма и конечно же Анна. Спасибо ВАМ. Спасибо всей нашей группе. До новых встреч новых путешествий. P.S. всем родителям и бабушкам с дедушками уже посоветовала Знайку.
Світлана БрыльАня, большое спасибо за такие теплые слова! Очень счастлива знакомству и, надеюсь, будем видеться и вместе ездить и дальше! Большой привет Маше :)!
АняСветлана спасибо Вам большое за поездку! Комфортный отель, очень удобная локация. Просто невероятно интересная, насыщенная программа для взрослых и для детей. Много ездили с дочкой, но я бы не смогла, даже зная места куда пойти, так грамотно организовать поездку( я в Берлине уже была пару раз и брала и экскурсию и гида, но в эту поездку совсем другими глазами увидела этот город).Просто замечательные гиды, знающие и любящие своё дело, а ведь именно от гида зависит наше восприятие экскурсии и что откладывается после. Мне очень понравилась поездка и дочка (9лет) тоже в восторге.это был для меня новый формат поездки, где отдельно взрослые и детские экскурсии и как же это интересно!Это и новые знакомства и новые друзья, для детей это очень важно). Мне тоже очень повезло познакомиться с очень приятными людьми! Ну конечно для себя время, чтобы отдохнуть или погулять по магазинам тоже нашлось:)) А это всегда приятно! Для тех, кто хочет знакомить деток с миром, с его странами и разнообразной культурой, очень рекомендую! Да и просто чтобы отлично провести каникулы или просто отдохнуть нужно ехать со Знайками:)Ведь такие поездки наполняют и оставляют приятнейшее послевкусие и много замечательных воспоминаний. Также огромное спасибо за сюрприз, который с Вашей помощью получают дети в конце поездки! Это действительно подарок который вызывает самые яркие, самые тёплые и радостные эмоции.
Світлана БрыльАня, дуже дякуємо за та теплий відгук та за вашу компанію :))!
ГаннаВперше спробували формат круїзу для відпустки і залишилися дуже задоволені, як дорослі, так і діти! Тут кожен знайшов для себе щось особливе. Вже мріємо куди наступного круїзу помандруємо. Звичайно, зі "Знайками" :)
Світлана БрыльИ Вам спасибо за отличную компанию! До новых поездок!
АлександрРебята, спасибо вам огромное за такую организацию отдыха! Дети и мы получили массу позитивных эмоций от общения, игр, отдыха!!!! Теперь ждем новых встреч!!!
Київ, Поділ,
вул. Межигірська, 54, оф.17
(050) 381 4701 (067) 467 7808 Пн-Пт з 10:00 до 18:00
[email protected]

Ми в Instagram

 • А чи знали ви, що ваші дітки-це ваші супергерої?🦸🏼‍♂️🦸🏻‍♀️
Які завжди врятують вас від нудьги🤪
Таке відео ми зняли в нашій останній подорожі до Египту❤️
Кожен обрав свого улюбленого героя та відіграв його коронних вихід💥
Впізнали когось?😄
 • Фотозвіт з останньої подорожі до Египту☀️
Де ми і в морі кожен день гралися на хвилях, на Хелоувін перетворилися на монстрів, загадкових рибок побачили, нових друзів зустріли та просто дуже гарно провели час!😍
Дуже дякуємо @sinyinversion_yoga за спортивну частину нашої поїздки!🏝🧘🏼‍♂️
Наші спинки, як нові, тіло в тонусі, а розум чистий👌🏻🧘🏼‍♀️🤸🏼‍♂️
 • Нещодавно в нашому таборі відбувся дуже крутий майстер класс від @bibiclub.me 😍
Це український бренд з унікальним та ексклюзивним асортиментом дитячого та дорослого одягу, і не тільки!✌🏻
Одна з їх цікавинок - футболка з авторським принтом, який Ваша дитинка може власноруч розфарбувати!🎨
Ми всі разом закохалися в Bibiclub з першого погляду! Бо це, насамперед, - краса, якість та унікальність!😍❤️
 • #знайкаклуб #знайкабуковель
 • Мы не ищем легких путей, поэтому спускаемся с горы на подъемнике🤣🤣🤣
 • Марвел проти Діснею!
 • Знайка- це про дружбу ❤️
 • Ось і завершився наш чудовий відпочинок у Египті...сонце, море, йога, посмішки, солоне повітря та купа гарних емоцій та спогад!☀️🌊😍
 • Всі ми любимо гуляти по великим ТРЦ…так, згодна, не всі…але ж більшість з нас!✌️🙋‍♀️
⠀
А чи знали ви, що перший у світі торговий центр був побудований в Римі?🕍
Він складався з кількох рівнів і більше 150 торгових точок, які продавали все, - починаючи від їжі і спецій і закінчуючи одягом, уявляєте?
⠀
Про Рим можна дуже багато розповідати і ще більше слухати…саме цим ми і плануємо зайнятись на весняних канікулах і запрошуємо тебе з нами!😁 Детальніше на сайті 💕

Слiдкувати